Zpět na » Premier League » Castillo bude hostovat v Manchesteru City

Premier League - Castillo bude hostovat v Manchesteru City

Castillo bude hostovat v Manchesteru City © contraremate.com - Nery Castillo

0

Líbilo se

18.12. - Manažer Manchesteru City Sven Göran Eriksson konečně získal tolik vytouženého útočníka Neryho Castilla. Mexický forvard přichází ze Šachťoru Doněck na roční hostování.

Třiadvacetiletý Castillo měl do Manchesteru nakročeno už v létě, ale ukrajinský klub tehdy Citizens přeplatil, když Olympiakosu Pireus zaplatil 15 milionů liber. Castillo se však v Doněcku nedokázal za půl roku výrazněji prosadit. Od 1. ledna se tak stává hráčem Manchesteru City.

"Tento obchod je svým způsobem výjimečný. Nery totiž většinu dohodnuté částky za hostování zaplatil ze svého. To jen dokazuje, jak moc chce hrát v Premier League za Manchester City. Jsme opravdu nadšeni, že máme v klubu dalšího mladého reprezentanta," potvrzuje Castillův příchod výkonný ředitel Citizens Alistair Mackintosh.

Příchod Castilla znamená, že v zimním přestupovém období se pravděpodobně z klubu bude poroučet někdo z tria Vassell, Samaras a Mpenza. Zůstat by naopak měl probuzený Rolando Bianchi, který přišel v létě za osm milionů liber z Itálie.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Aaron - 19.12. Odpovědět

Mě zrovna taky ten přestup schvaluju, ale i tak by mohl přijít nějaký Angličan. Aby za 2 roky nelitoval, že nakupoval tolik cizinců Smajlík 1

Aaron
ManCity - 19.12. Odpovědět

No taky je marně hledám. Ikdyž zrovna příchod Castilla beru jako přínos, co jsem ho viděl, tak je to hráč, který hraje srdcem. Tak sand to tak bude mít i u Citizens...

ManCity
Aaron - 19.12. Odpovědět

Kde jsou ty Angličani co sliboval Eriksson?

Aaron
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články