Zpět na » Premier League » Osman na šest týdnů ze hry?

Premier League - Osman na šest týdnů ze hry?

Osman na šest týdnů ze hry? © skysports.com - Leon Osman - záložník Evertonu.

0

Líbilo se

18.12. - Záložník liverpoolského Evertonu Leon Osman si možná dopřeje až šestitýdenní oddych od fotbalu. Na vině je zlomenina prstu na jeho noze, která se mu přihodila ve středu proti West Hamu v Ligovém poháru.

Středeční čtvrtfinále Carling Cupu sice po dramatickém závěru Toffees vyhráli, ale zároveň potom trochu se zpožděním i přišli o jednoho z hráčů, jenž se v posledních dnech ukazoval v dobrém světle. Leon Osman si hned v úvodu utkání na Upton Parku přivodil toto nepříjemné zranění a se zaťatými zuby dohrál zápas a co víc, vstřelil i branku.

Nejprve to vypadalo, že o nic nejde. Osman dokonce absolvoval pod injekcemi tišící bolest další víkendový duel s Kladiváři, ovšem následná důkladná vyšetření odhalila frakturu a spekuluje se o dlouhodobé přestávce.

„Je to naprosto strašná rána. Zlomil si ten prst během prvních pěti minut pohárového zápasu s Hammers. Bojoval s tím, ale nešlo to. Byl na tom špatně, přesto se pokusil pokračovat ve hře. Byl na rentgenu, který objevil velkou prasklinu. Myslíme si, že se bez fotbalu bude muset obejít na čtyři až šest týdnů. Leonova forma byla dobrá a stal se součástí týmu, který v poslední době dosahoval výborných výsledků,“ vysvětlil zklamaně trenér Evertonu David Moyes, kterému před nejtěžší částí sezóny absentuje důležitý záložník.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
HeFy - 18.12. Odpovědět

nechápu jakto že ještě nikdy nehrál za reprezentaci

HeFy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články