Zpět na » Premier League » Grant podepsal s Chelsea na další čtyři roky

Premier League - Grant podepsal s Chelsea na další čtyři roky

Grant podepsal s Chelsea na další čtyři roky © sportnetwork.net -

0

Líbilo se

13.12. - Izraelec Avram Grant podepsal s Chelsea, kde krátce po zahájení letošní sezóny nahradil na postu manažera populárního Joseho Mourinha, nový čtyřletý kontrakt.

Dvaapadesátiletý Grant nahradil Portugalce Mourinha v září, první zápas na Manchesteru United sice prohrál, ale od té doby drží s Chelsea šestnáctizápasovou sérii neporazitelnosti a v tabulce se prokousal až tři body za vedoucí Arsenal, navíc s přehledem postoupil do vyřazovací části Ligy mistrů.

Podpisem nové smlouvy se tak zřejmě nepotvrdí spekulace, které po Grantově nástupu do funkce tvrdily, že se jedná pouze o dočasné řešení, než bude volný některý z věhlasnějších trenérů. Hodně se mluvilo o Guusi Hiddinkovi, ale ten před nedávnem prodloužil smlouvu s ruskou reprezentací. Také se spekulovalo o tom, že Henk Ten Cate, který do klubu přišel v říjnu jako asistent, po sezóně Chelsea převezme sám.

Vzhledem ke zlepšeným výsledkům se však Chelsea rozhodla dát plnou důvěru Avramu Grantovi, který zatím ještě nevlastní ani profilicenci UEFA. Evropská fotbalová asociace mu však zatím v trénovaní bránit nehodlá.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
liga - 13.12. Odpovědět

no to je foto Smajlík 3 Smajlík 3

mishoot - 13.12. Odpovědět

chelsea nepomůže žadnej trener Smajlík 7

mishoot
chelsea - 14.12. Odpovědět

to si myslíš ty!chelsea vyhraje titul Smajlík 18

- 13.12. Odpovědět

Jo Super Smajlík 18

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články