Zpět na » Premier League » Mellberg Juventus rozhodně nezavrhuje

Premier League - Mellberg Juventus rozhodně nezavrhuje

Mellberg Juventus rozhodně nezavrhuje © -

0

Líbilo se

12.12. - Situace okolo přestupu obránce birminghamské Aston Villy Olofa Mellberga do Juventusu Turín už není tak zamlžená jako před několika týdny. Švédský zadák se vyjádřil v tom smyslu, že hrát za Starou dámu je čest a Villans tak budou mít v zimním přestupním termínu co dělat, aby Mellberga v týmu udrželi.

Jak se zdá, sedmiletý pobyt na Villa Parku se pro bývalého fotbalistu AIK Stockholm či Racingu Santander chýlí ke konci. Mellbergovi v Birminghamu v létě vyprší platnost stávajícího kontraktu a pokud se s ním vedení Aston Villy nedohodne na prodloužení smlouvy, nejspíš ho v zimě prodá, protože v červnu by klub opouštěl zadarmo.

Některé zprávy od italských médií dokonce tvrdí, že třicetiletý Švéd již předběžně souhlasil s odchodem do Serie A a obchodování na zimním přestupovém trhu se tak rázem může dotknout i družiny Martina O’Neilla. Obzvláště po tom, co anglický deník Daily Mirror přispěchal s následující větou. „Juventus - ten nemůžu odmítnout,“ měl údajně vyslovit Mellberg. Ovšem prohlášení tohoto bulvárního plátku musíme brát trochu s rezervou.

Lodivodovi Aston Villy však nepůjde hlava kolem jen z Olofa Mellberga. Thomas Sorensen, Wilfred Bouma a Martin Laursen jsou dalšími hráči, kterým v následujících šesti měsících vyprší kontrakt a skotský kouč se bude muset pořádně otáčet, aby celé trio na Villa Parku udržel. A že to bude mít těžké.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vincek250 - 12.12. Odpovědět

sorry za dvojaka

vincek250 - 12.12. Odpovědět

v astonu mu to slape,mohl by zustat..moje prani

vincek250 - 12.12. Odpovědět

v astonu mu to slape,mohl by zustat..moje prani

ordoš - 12.12. Odpovědět

měl by jít do juventusu já být na jeho místě tak nehniju v poidělané aston ville Smajlík 7

vincek250 - 12.12. Odpovědět

to teda bude Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články