Zpět na » Premier League » Bale si nezahraje tři měsíce

Premier League - Bale si nezahraje tři měsíce

Bale si nezahraje tři měsíce © -

0

Líbilo se

10.12. - Teprve 18letá hvězdička Tottenhamu, Gareth Bale, si bude muset díky poranění kotníku od fotbalu na čtvrtroku odpočinout. Bale se zranil minulý týden v zápase proti Birminghamu, který Spurs prohráli 2:3.

"Gareth je nyní ve vyšetření, které by mělo odhalit, jaké škody to zranění bude mít," prohlásil pro BBC ředitel Tottenhamu, Damien Comolli.

"Tento postup sice znamená pomalejší uzdravení, ale Gareth by už poté měl být zcela v pořádku. Je teď samozřejmě velmi zklamaný, že bude chybět tak dlouho, ale ví, že je stále ještě mladý, a že má celou kariéru před sebou."

Podle BBC by ztráta Balea měla být podmětem k tomu, aby si Juande Ramos přivedl na White Hart Line nového levého obránce. A to z toho důvodu, že Benoit Assou-Ekotto bude chybět až do konce letošní sezóny, takže v současnosti je k dispozici pouze Lee Young-Pyo.

Balea letos zranění vytrvale pronásledují. Mladý velšský krajní obránce se zranil hned po příchodu do Tottenhamu ze Southamptonu. Jen co se stihl uzdravit, nastoupil k šesti utkáním, v nichž vstřelil dva góly, ale poté přišlo další zranění v Newcastlu. Po dvou zápasech po návratu se Bale opět zranil a zatím asi nejvážněji.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Ondřej Voska / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Preca - 11.12. Odpovědět

Tottenham zrovna nemusim ale Gareth je skvelej...skoda ze se zranil...

ordoš - 11.12. Odpovědět

chudák bale Smajlík 9

To je velká škoda,je jeden z největších talentů na ostrovech,Tottenham ho potřebuje jako sůl a stane se tohle,kohouti prožívají velmi nevydařenou sezonu...velké zásluhy na tom má však Jol.

Sevilla F.C.

ne, blbost, tym mel jen smulu, odvolani jola pomohlo, ale jinak je to skvely trener, kdyby se tym na zacatku chytil, bylo by to jinak.....

Fabregas??!!
Aaron - 12.12. Odpovědět

Jol jako může za to, že se Totttenhamu nedaří? Jsi na omylu. Za Jola to byla spíše smůla. Teď hraje Tottenham ještě hůř než na začátku, ale zas jsou body.

Aaron

Nicky Shorey? Smajlík 7

buldozer
Vosky - 10.12. Odpovědět

Cože?

Vosky

Zimní posila?

buldozer
Reklama
Reklama
Nejnovější články