Zpět na » Premier League » Frank Lampard brání výsledky Chelsea, ale říká: Má budoucnost není v mých rukou

Premier League - Frank Lampard brání výsledky Chelsea, ale říká: Má budoucnost není v mých rukou

Frank Lampard brání výsledky Chelsea, ale říká: Má budoucnost není v mých rukou © skysports.com, fotbalportal.cz - Frank Lampard

1

Líbilo se

20.01. - Dohrávku 18. kola na půdě Leicesteru Chelsea nezvládla. Prohrála 2:0. Zatímco domácí se minimálně na pár hodin vyhoupli do čela, Blues pokračují v krizi. z posledních 8 zápasů Premier League vyhráli pouze třikrát. Frank Lampard svůj tým hájí, ale je si vědom, že i pro něj je to složitá situace. Dle svých slov nemá svou budoucnost ve svých rukou.

Není překvapen, že se stále více spekuluje o jeho budoucnosti. Frank Lampard nic nezastírá. Jeho Chelsea prohrála v Leicesteru. Ten šel na první místo. Blues na něj ztrácí 9 bodů. Jsou až na osmém místě. Mezi West Hamem a Southamptonem.

To vše přichází navzdory tomu, že klub v létě utratil za nové posuly více než 200 miliónů liber. Měli být jedním z hlavních kandidátů na titul. Nic takového se ale nekoná. Z posledních 8 kol získali sedm bodů. To je žalostně málo. Pokles formy je více než zřetelný.

sf(zdroj: skysports.com)

Co říká Frank Lampard na debaty o své budoucnosti?

„Není to mé rozhodnutí. Je to něco, o čem se vždy bude mluvit. Vždycky chápete, že některé věci jsou mimo vaši kontrolu. Věci, které můžete ovlivnit: snažit se znovu, zvednout hráče, tvrdě pracovat. Na to vám nemohu odpovědět.“

„Teď se zesílilo. Očekávání v tomto klubu jsou vždy vysoká. Vím, že jsme na jiné pozici, než bychom měli být. Když se podíváte na náš dnešní tým, na jeho věky, složení...je to nový tým. Stále mluvím o přechodném období. Ale když hrajete takhle, je normální, že se na tohle lidé ptají.“

dsggsd(zdroj: skysports.com)

Anglický manažer Chelsea připouští, že jej pokles formy za posledních 40 dní také zaskočil.

„Mám obavy. Z formy, ve které jsme byli, jsme se dostali velmi rychle do této pozice. Dokonce ani výhrou nad Fulhamem jsme to nijak nevylepšili. Pět proher z osmi zápasů. To není to, co bychom chtěli. Bude potřeba hodně charakteru, abychom se vrátili zpět.“

Na Chelsea tak čeká hodně práce. Jak se současnou situací naloží vedení? Dá ještě Franku Lampardovi důvěru?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

myslím, že proti tottenhamu už tam bude Turchel

red_neck
Hellboy - 20.01. Odpovědět

Franku moc řečí a málo činů! Tento problém my moc dobře známe! Smajlík 2

Hellboy

SuperFrank Smajlík 18 Smajlík 17 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

MUFC_RedArmy

Ale jak jsem psal v podstatě na začátku, všichni "favoriti" v této sezóně měli nějaké problémy... jen s tím rozdílem, že ti zkušenější trenéři s tím asi dokážou něco udělat. Já už jsem dokonce zastánce toho, že bych jim stáhl platy o 50% dokud se něco nezmění, protože trenér nemůže za všechno. Pokud není forma, motivace, snaha, vůle... tak se může trenér postavit na hlavu. Stačilo se včera podívat na pohyb a snahu Lestru, ten rozdíl byl velký!

Zdenek1307

To jsou věci, které se opakují pořád dokola. Kolikrát mám pocit, že zase až tak v rukách trenéra to není, když si mužstvo prostě nesedne nebo když jsou hráči lemry. Dokonce si myslím, že i Lamparda to musí hlodat ze všech dosavadních trenérů nejvíc, jakožto bývalého hráče a legendy Chelsea. Fakt je ten, že to mužstvo nemá doteď jasnou tu základní 11, nejsou ty pilíře v útoku, záloze a ani obraně. Kdyby byl alespoň viditelný nějaký koncept.

Zdenek1307
Cornero - 20.01. Odpovědět

Hele někdo to prostě umí někdo ne jako na každé manažerské pozici. Fakt o není jen o tom že dáš hráčům taktiku, máš dobré hráče dáš tomu všechno a bude to fungovat. Někdo, zvlášť na těchto špičkových místech v tom umí bruslit efektivněji krom toho tam je spousta míst do kterých nevidíme a jsou klíčové..např. asistenti. To jsou lidi o kterých skoro nic nevíme ale de facto dělají tréninky a komunikují s hráči nejvíc. Občas stačí jeden impuls jako u nás Bruno a začne si to sedat.

Cornero

Právě o to jde, musí si to všechno sednout. Viz Rodgers v Lestru.

Zdenek1307
Banfan - 20.01. Odpovědět

Kks jaký hnusný arogAntní výraz, mou part.2 . Smajlík 18

Banfan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články