Zpět na » Premier League » Má se Frank Lampard začít bát? Roman Abramovič zvažuje návrat bývalého manažera Chelsea

Premier League - Má se Frank Lampard začít bát? Roman Abramovič zvažuje návrat bývalého manažera Chelsea

Má se Frank Lampard začít bát? Roman Abramovič zvažuje návrat bývalého manažera Chelsea © www.world-today-news.com/, fotbalpoprtal.cz - Frank Lampard

0

Líbilo se

13.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Majitel Chelsea Roman Abramovič podle informací televizní stanice Sky zvažuje návrat bývalého manažera klubu Avrama Granta. Ruský miliardář věří, že Grant by se svými bohatými zkušenostmi mohl výrazně pomoci manažerovi Franku Lampardovi a jeho zaměstnancům při řízení týmu.

Chelsea momentálně prožívá nejtěžší období letošní sezóny. Z posledních šesti zápasů Premier League vytěžila jediné vítězství a v tabulce klesla na propastné deváté místo.

Okamžitě se tudíž objevily spekulace o možném vyhazovu Franka Lamparda, přičemž nejčastěji byl s postem manažera na Stamford Bridge spojován německý kouč Thomas Tuchel, jenž dostal na Vánoce padáka v PSG.

Mnohem reálnější je však návrat bývalého manažera Chelsea Avrama Granta, který by však neměl nahradit Lamparda na klubové lavičce, ale svými zkušenostmi by mu měl poskytnout podporu při vedení týmu.

65letý Grant nedávno na sociální síti otevřeně podpořil Lamparda a vyzval Abramoviče, aby mu dal čas dokázat jeho pochybovačům, že se mýlí.

„O současné situaci mohu říct jen to, že když se nedaří, musíte být silní. Když věci jsou dobře, je každý génius a ví, co má dělat,“ zveřejnil Grant na Instagramu.

Grant by se údajně návratu na Stamford Bridge nebránil, ale sám sebe vidí spíše jako manažera, než jako postavu v zákulisí, proto by zřejmě šlo o krátkodobé působení.

Izraelský trenér vedl Chelsea v sezóně 2007/2008, kdy tým převzal po odchodu Josého Mourinha a dovedl jej do finále Ligy mistrů i ligového poháru.

Po sezóně se vrátil do Portsmouthu a posléze vedl i West Ham United, Partizan Bělehrad nebo reprezentaci Ghany. Jeho dosud poslední angažmá bylo v roce 2018 v indické lize jako trenér týmu NorthEast United.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články