Zpět na » Premier League » Zájem Manchesteru United o Kierana Trippiera po jeho trestu za sázení ochladl

Premier League - Zájem Manchesteru United o Kierana Trippiera po jeho trestu za sázení ochladl

Zájem Manchesteru United o Kierana Trippiera po jeho trestu za sázení ochladl © skysports.com, fotbalportal.cz - Kieran Trippier

2

Líbilo se

09.01. - Rudí ďáblové horlivě usilovali o návrat anglického reprezentanta zpět do Premier League. Kieran Trippier z Atlética Madrid byl první volbou pro Manchester United při hledání nového pravého obránce. To bylo ale ještě předtím, než dostal desetitýdenní distanc a pokutu ve výši 700 000 liber za porušení pravidel ohledně sázení.

Anglický obránce Kieran Trippier odešel do Atlética Madrid z Tottenhamu v roce 2019. Ale zájem o služby je nyní znovu i v Anglii. Zálusk si dělá Manchester United. Jenomže přišla jedna velká komplikace.

Před Vánoci totiž inkasoval Kieran Trippier od FA desetitýdenní distanc a pokutu 700 000 liber. To vše za porušení pravidel o sázení, k čemuž mělo dojít v červenci 2019.

Podle the Athletic je Trippier na seznamu posil Red Devils, protože hledají zkušenou alternativu k Aaronu Wan-Bissakovi. Jenomže Trippier nebude moci nastoupit až do konce března, což zájem z Old Trafford ukončilo.

United by však mohli tyto snahy oživit, pokud bude Kieran Trippier úspěšný ve svém odvolání proti délce zákazu startu. Atlético Madrid má požadovat částku ve výši 20 miliónů liber, tedy stejnou, jakou za něj v roce 2019 zaplatili Tottenhamu.

Možná Manchester United odsune svůj zájem na léto. To bude Trippierovi zbývat jen poslední rok stávajícího kontraktu ve Španělsku.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 09.01. Odpovědět

Tak si vsadí a z výhry zaplatí pokutu Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články