Zpět na » Premier League » Hráči Tottenhamu porušili koronavirová pravidla a uspořádali společný večírek. Jsem velmi zklamaný z přístupu některých hráčů, přiznává Mourinho

Premier League - Hráči Tottenhamu porušili koronavirová pravidla a uspořádali společný večírek. Jsem velmi zklamaný z přístupu některých hráčů, přiznává Mourinho

Hráči Tottenhamu porušili koronavirová pravidla a uspořádali společný večírek. Jsem velmi zklamaný z přístupu některých hráčů, přiznává Mourinho © football.london.com, fotbalportal.cz - José Mourinho

0

Líbilo se

04.01. - Tři fotbalisté Tottenhamu Hotspur a jeden hráč West Hamu United porušili zákaz vycházení, který zavedla britská vláda pro šíření nového typu koronaviru. Britský premiér Boris Johnson nařídil před Vánoci nová omezení pro Londýn a jihovýchodní část Anglie s tím, že obyvatelé těchto oblastí musí zůstat doma minimálně do 30. prosince. Kluby již celou situaci řeší.

Vánoční svátky strávili Erik Lamela, Sergio Reguilon, Giovani Lo Celso a Manuel Lanzini společně s dalšími členy svých rodin v jednom domě. Z porušení zákazu je usvědčila společná fotografie.

Jsme nesmírně zklamaní z chování našich hráčů a jednoznačně ho odsuzujeme. Pravidla jsou jasná, neexistují žádné výjimky. Z celé situace vyvodíme důsledky,“ uvedl Tottenham Hotspur v oficiálním stanovisku.

Erik Lamela, Sergio Reguilon, Giovani Lo Celso a Manuel Lanzini

Reguilon zůstal v sobotním utkání Tottenhamu proti Leedsu pouze na lavičce, zatímco Lamela a Lo Celso nebyli ani v zápasové nominaci.

Jsem zklamaný, velmi zklamaný z přístupu některých hráčů. Nepotřebuji vám ale říkat, co se děje uvnitř klubu a jaké to bude mít důsledky,” nechal se slyšet José Mourinho.

Také West Ham vydal prohlášení, ve kterém připomněl Lanziniho nezodpovědnost.

„Náš klub má maximálně přísná pravidla týkající se opatření proti covid-19, takže jsme nesmírně zklamaní z chování Manuela Lanziniho," stojí v oficiálním prohlášení londýnského celku.

Protokol v poslední době porušilo v Anglii několik fotbalistů. Jsou mezi nimi i Alexandr Mitrovič z Fulhamu, Luka Milivojevič z Crystal Palace a Benjamin Mendy z Manchesteru City.

Gabriela Průšová / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 04.01. Odpovědět

to jsou dementi..né že to porušují ale že se ti kreténi ještě fotí když jim musí být jasné že dostanou flastr

Cornero
DeviI - 04.01. Odpovědět

Navrhuji trest 10 tréninků bez míče.....

DeviI

stačilo by tři zápasy stop plus mega flastr..když mohli trestat Cavaniho slovíčkaření na instagramu, tak tohle by mělo být též tvrdě potrestáno...místo toho hráli všichni proti Leeds... Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

MUFC_RedArmy
DeviI - 04.01. Odpovědět

Je to pravda-z logického hlediska je to daleko horší přestupek,než nějaké slovní nedorozumění!

DeviI
Reklama
Reklama
Nejnovější články