Zpět na » Premier League » Hráči Arsenalu se měli poprat na tréninku. Mikel Arteta slíbil, že zjistí, kdo informaci vynesl ven

Premier League - Hráči Arsenalu se měli poprat na tréninku. Mikel Arteta slíbil, že zjistí, kdo informaci vynesl ven

Hráči Arsenalu se měli poprat na tréninku. Mikel Arteta slíbil, že zjistí, kdo informaci vynesl ven © express.co.uk - David Luiz a Dani Ceballos

1

Líbilo se

21.11. - VIDEO Manažer Arsenalu Mikel Arteta slíbil, že pokud zjistí, kdo z kabiny vynesl informaci o šarvátce při tréninku mezi Davidem Luizem a Danim Ceballosem, bude mít jeho jednání důsledky. V britském tisku se tento týden objevila zpráva, podle které došlo při tréninkovém zápase během reprezentační přestávky k fyzickému útoku Luize na jeho spoluhráče Ceballose.

Arteta, jehož tým se v neděli postaví venku Leedsu United, připustil, že k šarvátce na tréninku skutečně došlo, ale mezi oběma hráči podle jeho slov nejsou žádné neshody.

„Vůbec se mi nelíbí, že se tento incident dostal ven,“ prohlásil Arteta. Podle zprávy z britského tisku David Luiz při tréninkovém zápase schválně udeřil Ceballose do nosu, jenž to odnesl krvácením, spoluhráči a trenérský personál ale zasáhli, než incident eskaloval.

„Až zjistím, odkud ta informace vzešla, bude to mít důsledky. Je to zcela proti tomu, co od každého očekávám, protože to narušuje soukromí a důvěru, kterou mezi sebou potřebujeme mít.“

Na otázku, co se stalo mezi Davidem Luizem a Danim Ceballosem, Arteta odpověděl: „Nic. Tréninky jsou hodně soutěživé a něco takového se stává každou chvíli. Tyto věci se ale v týmu okamžitě vyřeší. Není mezi nimi žádný problém.“

Poté, co o události ve čtvrtek informoval britský tisk, zveřejnil Ceballos na svém účtu na Twitteru zprávu s výstřižkem z článku a komentářem “FAKE“.

Není to poprvé, co vyšlo najevo, že se španělský reprezentant, který v klubu už druhou sezónu hostuje z Realu Madrid, dostal do křížku s některým ze svých spoluhráčů.

Už v den zahájení nové sezóny byl zachycen na videu, když si při rozcvičce před úvodním ligovým utkáním proti Fulhamu vyřizoval spory s útočníkem Eddiem Nketiahem.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pivo888 - 23.11. Odpovědět

ked zostupia co sa im este nestalo co je pekne...tak pomalu prichadza cas...

pivo888

Kdyby se raději prali o výsledek v zápasech...

hanyshunter
pivo888 - 22.11. Odpovědět

arsenal nema moc dobre vysledky a este toto...no neviem neviem ako budu dalej pokracovat...skor asi zostupovat..

pivo888

je to potizista ten Ceballos Smajlík 2

martyy_98
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články