Zpět na » Premier League » Moyes: Na Skotsko si počkám

Premier League - Moyes: Na Skotsko si počkám

Moyes: Na Skotsko si počkám © skysports.com - Skotský trenér Evertonu - David Moyes.

0

Líbilo se

01.12. - Trenér Evertonu David Moyes by si dokázal představit, že by se jednoho dne rád ujal skotské fotbalové reprezentace. Předtím se však chce prosadit a získat více zkušeností na poli klubového fotbalu a dokázat třeba s týmem Toffees velké věci.

Alex McLeish se po neúspěšné kvalifikaci o EURO 2008, kde Skotové zůstali těsně za branami postupu do hlavní fáze turnaje, rezignoval na post hlavního kouče „Tartan Army“ a jako jedna z variant jeho nástupců bylo skloňováno jméno evertonského lodivoda Davida Moyese. Ten však říká, že by si rád počkal na správný věk a teprve potom se pokusil vést svou rodnou zemi.

„Jednoho dne bych rád koučoval Skotsko, ale teď ještě ne. Jestli se tak někdy stane, chci být trochu starší a zkušenější. Někteří lidé by si přáli, abych se stal trenérem skotského národního mužstva a já bych ho rád trénoval, ovšem pro mě doposud nenadešel ten správný čas.“

„Pokud budu dále odvádět v Evertonu dobrou práci, možná, že v budoucnosti dostanu příležitost, ale jasně, třeba i po dlouhé době se nemusím Skotska ujmout. Stále cítím, že neuplynulo moc času od doby, kdy jsem s trenéřinou začal. Pořád jsem jeden z těch nejmladších. Podle mého místo u národního týmu je pro někoho staršího, toho, kdo se svým věkem více blíží konci své manažerské kariéry. Pravděpodobně to nechce každodenní práci, ale já chci ještě zůstat v Evertonu,“ vzkázal Moyes.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Everton - 02.12. Odpovědět

Moyes je peknej zmrd Smajlík 7

Nepovídej, udělal ti snad něco??

Meňa.EFC

To je rozumný rozhodnutí, co bysme si bez Moeysiho počali COYB Smajlík 18

Meňa.EFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články