Zpět na » Premier League » Pokusí se Tottenham Hotspur získat Garetha Balea natrvalo? Stačila by mu velice nízká částka

Premier League - Pokusí se Tottenham Hotspur získat Garetha Balea natrvalo? Stačila by mu velice nízká částka

Pokusí se Tottenham Hotspur získat Garetha Balea natrvalo? Stačila by mu velice nízká částka © SkySports.com - Gareth Bale

2

Líbilo se

10.11. - Zůstane Gareth Bale v Tottenhamu Hotspur natrvalo? Tato otázka dost možná v poslední době čím dál více vrtá v hlavě vedení londýnského velkoklubu, který v létě přivedl velšskou hvězdu zpět do Tottenhamu na hostování z Realu Madrid. A ten podle španělských médií již stanovil cenu, za kterou by se mohl v létě Balea vzdát nastálo.

Zdá se, že Bale po návratu do Tottenhamu na hostování z Realu Madrid znovu objevil svoji lásku k fotbalu a svými výkony začíná vedení klubu i manažera Josého Mourinha utvrzovat v tom, že by si možná zasloužil trvalé místo v týmu.

Po několika strastiplných letech v Madridu, kde Bale upadl v nemilost fanoušků i trenéra Zinedina Zidana, jej Real v létě rád pustil na roční hostování do jeho bývalého klubu Tottenhamu, který jej přivedl společně s obráncem Sergiem Reguilonem.

Přestože zranění odložilo jeho debut po návratu, vstřelil velšský reprezentant nedávno svůj první gól po návratu do severního Londýna.

„Je to úžasné,“ přiznal Bale po svém prvním startu po návratu do Tottenhamu. „Přesně tohle je důvod, proč se mi tak daří a proč jsem se vrátil. Chcete být milován a oceňován. Za tenhle dres bych dal všechno.“

Přestože sezóna je ještě dlouhá, jeho budoucnost v Realu Madrid je už teď nejistá. I když má Bale ve španělském klubu smlouvu až do roku 2022, vedení Bílého Baletu ani on sám by se jistě nebránili tomu, aby se jejich cesty rozdělili už po letošní sezóně.

A z toho by mohl těžit Tottenham, který by mohl podle informací Mundo Deportivo získat Balea za pouhých 15 milionů eur. Baleův návrat do Tottenhamu by tak nemusel být jen dočasným řešením.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / Teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

15 milionu? To se sice líbí madridu ale proč by za něj tottenham dával tolik?

PumlajsczTV

přesně :) to je spíš styl United

vladcevesmiru1

zato barcelona by na něj mohla uspořádat max. sbírku víček trotle Smajlík 5 Smajlík 5

prasident
F4BRE - 10.11. Odpovědět

15 milionu? Supr cena pro obě strany

F4BRE
Futfan - 10.11. Odpovědět

Pro tu tvoji Barcu je i těch 15 mega hodně Smajlík 2

Futfan
F4BRE - 10.11. Odpovědět

Díky za argument, cením

F4BRE
Reklama
Reklama
Nejnovější články