Zpět na » Premier League » Liverpool si vyhlédl obránce, který má nahradit zraněného Virgila van Dijka

Premier League - Liverpool si vyhlédl obránce, který má nahradit zraněného Virgila van Dijka

Liverpool si vyhlédl obránce, který má nahradit zraněného Virgila van Dijka © newsbreak.com - Perr Schuurs

1

Líbilo se

03.11. - VIDEO Liverpool údajně vyřešil otázku, kdo nahradí ve středu obrany dlouhodobě zraněného Virgila van Dijka a je připraven nabídnout v lednu 13,4 milionu liber za vycházející hvězdičku Ajaxu Perra Schuurse. Teprve 20letý mladík dokázal v obraně Ajaxu nahradit Matthijse de Ligta a svými výkony si řekl o pozornost The Reds.

Schuurs je dalším neobroušeným diamantem, který se zjevil v kádru Ajaxu a svými letošními výkony si získal pozornost největších evropských klubů.

Vynikajícím výkonem nedávno udržel na uzdě i ofenzivní hvězdy Liverpoolu v zápase Ligy mistrů a právě Reds si jej měli podle informací Don Balonu vyhlédnout jako prioritu pro lednový přestupový termín.

Dvacetiletý mladík se po odchodu Matthijse de Ligta do Juventusu v roce 2019 začal prosazovat v prvním týmu a po sporadických šancích v loňské sezóně patří v té letošní už mezi klíčové hráče Ajaxu, v jehož dresu chyběl pouze v jednom zápase.

Liverpool nedávno přišel pravděpodobně do konce sezóny kvůli zranění o svého klíčového stopera Virgila van Dijka a okamžitě začal být spojován s hráči, kteří by jej mohli na Anfield Road zastoupit.

Přestože Liverpool byl často spojován třeba s Ozanem Kabakem ze Schalke 04, Liverpool a jeho manažer Jürgen Klopp si nakonec vyhlédli Schuurse, u kterého věří, že by byl schopen okamžitě zaujmout místo vedle Joea Gomeze ve středu obrany.

Liverpool je ochoten za hráče nabídnout 15 milionů eur, což je velice zajímavá částka za obránce, který má mít obrovský potenciál do budoucna. Schuurs má v Ajaxu smlouvu do roku 2022, jeho cena se ale bude odvíjet i od toho, zda do hry vstoupí i jiné kluby.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / Teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články