Zpět na » Premier League » Haaland může dosáhnout na úroveň Messiho a Ronalda. Manchester United by se měl zaměřit na jeho zisk, tvrdí Paul Scholes

Premier League - Haaland může dosáhnout na úroveň Messiho a Ronalda. Manchester United by se měl zaměřit na jeho zisk, tvrdí Paul Scholes

Haaland může dosáhnout na úroveň Messiho a Ronalda. Manchester United by se měl zaměřit na jeho zisk, tvrdí Paul Scholes © acefootball.com -

4

Líbilo se

16.10. - Legendární Paul Scholes je přesvědčen o tom, že Erling Haaland dosáhne stejné „úrovně“ jako Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Bývalá opora Manchesteru United je zároveň přesvědčena o tom, že by vedení Red Devils mělo dát přednost zisku norského útočníka před příchodem Jadona Sancha, který byl v létě neustále spojován s přestupem na Old Trafford.

„Myslím, že Haaland je senzační. Podle toho, co jsem zatím viděl, si myslím, že se brzy dostane na úroveň Messiho a Ronalda."

„Proto jsem si nikdy nemyslel, že je Sancho ten správný typ hráče, hlavně proto, že už máme tři hráče na podobnou pozici.“

„Ani jsem nebyl zklamaný, že tento přestup nevyšel. Je to samozřejmě skvělý hráč, který by vylepšil každý tým na světě, ale já si prostě nemyslel, že ho je zapotřebí “, přiznal Scholes.

Je téměř nemožné, že by Red Devils dokázali přivést oba hráče v jednom přestupovém období. Navíc se mnoho fanoušků shoduje, že United nejprve musí vyřešit problémy v obraně, nikoliv v útoku.

Haaland na sebe upozornil po senzačních výkonech v barvách RB Salzburg. S přestupem do United byl spojován především kvůli vazbám s trenérem Ole Gunnarem Solskjærem, který ho vedl během svého působení na lavičce Molde FK.

Haaland a Solskjaer

Borussia získala Haalanda teprve letos v lednu ze Salcburku za 20 milionů eur a norský talent se předvedl v neskutečné formě. Za vestfálský klub doposud nastřílel ve 23 soutěžních utkáních neuvěřitelných 21 branek. Smlouvu v Dortmundu má uzavřenou do roku 2024, je v ní ale údajně výstupní klauzule s odstupným 75 milionů eur.

Gabriela Průšová / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tipuji ze zustane v BVB treba i dalsi 2,3 sezony, kvalitni spoluhrace na sve ambice zatim ma. Krokem do MU by si za momentalni situace jen tezce pohorsil...

HyperioN

..vlhké sny modré svoloče... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

prasident
Hater - 16.10. Odpovědět

Nok K Rudým blbečkům nepůjde, to má snad rozumu dost.

Hater

klídek blbečku k vám už vůbec ne..dej si roušku a drž pec

prasident

Vidim to na Real, City nebo Chelsea. Asi jediné tři týmy, které mu kromě kvalitního fotbalu a trenéra můžou nabídnout šanci stát se nesmrtelným

barbossaCFC
Kuzma - 16.10. Odpovědět

City půjdou po Messim ...

Kuzma
Forte02 - 16.10. Odpovědět

Chelsea určitě ne Smajlík 7 To by si moc nepomohl.

Forte02

Ja nejak neverim, ze s Barcelonou nepodepise novej kontrakt

barbossaCFC
Dawer24 - 16.10. Odpovědět

Nechci tím teď Manchester United nějak urazit. Ale řekněte mi někdo proč by měl jít do United? Borussia je aktuálně lepším týmem než United. V Borussii pravidelně hraje. Pro něj by byl United krok zpět. A třeba se pletu, ale nevypadá to, že by se United měli nějak výrazně zvednout.
U Sancha bych přestup ještě pochopil. Je to angličan a dost možná se chce vrátit domů. Haalanda by mohli motivovat max peníze.

Dawer24
Eidur - 16.10. Odpovědět

Tak Učka jsou teď ve srabu, ale pořád se jim nedá upřít věhlas a to, že hrají PL. S tím, zda je lepší BVB nebo MU bych si tak jistý nebyl.

Eidur

Proč by jsi urážel...vždyt jsi situaci popsal naprosto přesně...

RoyKeane

....v létě do CFC Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Kuzma - 16.10. Odpovědět

Haalanda urve někdo jiný, určitě ne United. Bohužel.

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články