Zpět na » Premier League » Bruno Fernandes ztratil nervy. Během poločasové přestávky duelu s Tottenhamem seřval své spoluhráče i trenéra

Premier League - Bruno Fernandes ztratil nervy. Během poločasové přestávky duelu s Tottenhamem seřval své spoluhráče i trenéra

Bruno Fernandes ztratil nervy. Během poločasové přestávky duelu s Tottenhamem seřval své spoluhráče i trenéra © givemesport.com -

3

12.10. - BULVÁRNÍK Deník The Mirror přišel s informací, že Bruno Fernandes během poločasu zápasu s Tottenhamem, ve kterém hostující tým uštědřil domácím United obrovský debakl 1:6, obvinil spoluhráče, že svými výkony zostuzují jméno Manchesteru United a dokonce zkritizoval taktickou přípravu trenéra Solskjaera.

Byl to právě Fernandes, který po dvou minutách proměnil pokutový kop a poslal domácí Red Devils do vedení, Spurs ale zápas rychle otočili.

Ve čtvrté minutě využil obrovských zmatků v domácí obraně Tanguy Ndombélé a už v osmé minutě dokonal obrat Son Hung-min. Aby toho nebylo málo, Anthony Martial byl v 28. minutě vyloučen za oplácení Eriku Lamelovi. Tottenham vzápětí využil přesilovku, když se poprvé prosadil Kane a do poločasové přestávky přidal svůj druhý zásah Son Heung-Min.

Zatímco přestávka měla dát hráčům United trochu odpočinku od náporu hostí, čelili v šatně slovům Bruna Fernandese. Podle deníku The Mirror se středopolař začal navážet do svých spoluhráčů, kteří podle něj zostuzují jméno Manchesteru United.

„Nemohli jste si pomoci, ale slyšeli jste ho. Navážel se do spoluhráčů a obviňoval je, že nereprezentují hrdé jméno Manchesteru United. Pořád křičel: „Máme být Manchester United. Tohle by se nemělo stát!“

Ozvaly se i další hlasy, ale ten jeho byl tím nejsilnějším, uvedl jeden z členů organizačního týmu United.

Jeho spoluhráči sice sklidili hlavní nápor jeho kritiky, ale také se uvádí, že měl co říct i o taktice, kterou použil manažer Ole Gunnar Solskjaer.

Bylo jasné, že se také trenér dostal pod palbu kritiky, protože Bruno mluvil o špatné taktice,“ pokračoval zdroj.

Katastrofální večer United nicméně pokračoval i po změně stran, v 51. minutě přidal pátý gól Spurs Serge Aurier a v 79. proměnil pokutový kop Kane. Manchester United inkasoval šest branek v Premier League pouze potřetí, předtím v roce 1996 od Southamptonu a 2011 od městského rivala City. Zároveň je Tottenham jediný tým v historii, kterému se podařilo na Old Trafford skórovat čtyřikrát v prvním poločase, stejný kouč dokázal v roce 1957.

O tom, že Bruno Fernandes nenávidí prohry a nebojí se slovně zaútočit na své spoluhráče, potvrzuje i několik předešlých událostí.

Třeba když během působení ve Sportingu Lisabon viděl červenou kartu v duelu proti Boavistě a v útrobách stadionu vztekle kopal do dveří.

Podobnou situaci zachytily televizní kamery i během semifinálového utkání Evropské ligy, ve kterém United podlehlo španělské Seville (1:2). Rozhodující gól přišel v 78. minutě, stoper Lindelöf dostatečně neubránil číhajícího de Jonga, který bez problému dostal míč do sítě.

Nedůsledné bránění rozčílilo střelce první branky zápasu Bruna Fernandese, který se vydal seřvat svého švédského kolegu.