Zpět na » Premier League » Šéf Manchesteru City: Máme finanční sílu na to, abychom příští léto získali Lionela Messiho

Premier League - Šéf Manchesteru City: Máme finanční sílu na to, abychom příští léto získali Lionela Messiho

Šéf Manchesteru City: Máme finanční sílu na to, abychom příští léto získali Lionela Messiho © noticias25.com, fotbalportal.cz - Messi do City příští rok?

0

Líbilo se

10.10. - Byla to velká sága letošního léta. Vypadalo to, že skutečně nastane odchod Lionela Messiho z Barcelony. Situace se určitým způsobem uklidnila a argentinská hvězda nadále obléká dres Blaugranas. Ale příští rok už může být všechno jinak. Velkým zájemcem o jeho služby je Manchester City. Omar Berrada, provozní ředitel Citizens, říká, že klub na to finanční sílu má.

Po konci uplynulé sezóny se Lionel Messi snažil vyvázat ze svého kontraktu s Barcelonou a chtěl z klubu odejít zdarma. To se ale nepodařilo. Po příchodu nového kouče Ronalda Koemana nakonec argentinský útočník zůstal na Camp Nou.

Situace ale rozhodně není růžová. Vztah Barcelony s Lionelem Messim zaznamenal velkou trhlinu a je jasné, že šestinásobný držitel Zlatého míče není spokojený.

Rozhodně se bude příští rok hodně hlasitě mluvit o jeho odchodu z katalánského velkoklubu. Tato možnost je hodně ve hře.

Pro jiné kluby to nebude jednoduché. Musí to být pořádně bohatý zájemce. Takovou podmínku jistě splňuje Manchester City, o kterém už se ve spojitosti s Lionelem Messim několikrát spekulovalo. Mohlo by dojít znovu na spojení Messi-Guardiola?

Omar Berrada, provozní ředitel Manchesteru City, říká, že anglický klub by na to finanční sílu měl a chce se na to příští léto zaměřit, pokud bude šance.

„Je to nejlepší hráč na světě. Je to nejlepší hráč své generace. Myslím, že jakýkoliv klub na světě by rád prozkoumal možnost, zda by jej mohl získat.“

„Je to pravděpodobně výjimka z potenciálních investic, které bychom udělali...ale naše plánování bylo provedeno se současným týmem a je zvažováno s aktuálními příležitostmi, které máme.“

„Na každou pozici musíme být připraveni, protože se může stát spousta věcí. Ale zároveň si myslím, že máme finanční sílu a schopnost systému na to tuto investici v případě potřeby provést.“

Příští léto se tedy mohou dít velké věci. Dočkáme se Lionela Messiho v anglické Premier League?

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vrana17 - 11.10. Odpovědět

Výsměch Uefa a Finance fair play. Uefa by měla řešit Covid :-D. Dát mu nějaký zákaz na stadion pod hrozbou postihu nebo tak něco :-D aspoň by byla sranda.

vrana17
Forte02 - 10.10. Odpovědět

Covid vás jako jediný zastaví Smajlík 2

Forte02
Cornero - 10.10. Odpovědět

tyhle právě jako jediný nezastaví protože ostatní když jsou bez příjmů tak mají smůlu. Tihle když jsou bez příjmů tak šejk jen ještě trochu víc otevře kohoutky

Cornero
Kuzma - 10.10. Odpovědět

Tak na FFP se nehraje, tak proč ne, že ? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články