Zpět na » Premier League » Manchester City získal Rúbena Diase z Benfiky. Opačným směrem míří Otamendi a 65 miliónů liber

Premier League - Manchester City získal Rúbena Diase z Benfiky. Opačným směrem míří Otamendi a 65 miliónů liber

Manchester City získal Rúbena Diase z Benfiky. Opačným směrem míří Otamendi a 65 miliónů liber © bleacherreport.com, fotbalportal.cz - Rúben Dias jde do City

1

Líbilo se

28.09. - Pep Guardiola musí začít řešit problémy v defenzivě. Bylo jasné, že si bude chtít přivést nějakého středního obránce. Teď přichází na Etihad Stadium Rúben Dias z portugalské Benfiky. Třiadvacetiletý stoper již prošel zdravotní prohlídkou a byly dohodnuty veškeré podmínky. Citizens za něj zaplatí i s bonusy 65 miliónů liber. Zároveň Benfice prodávají Nicoláse Otamendiho.

Už v Portugalsku podstoupil Rúben Dias zdravotní tety a následně souhlasil se všemi osobními podmínkami. Kluby jsou dohodnuty. Manchester City Benfice zaplatí 62 miliónů liber plus další 3 milióny liber na bonusech.

K tomu míří do Portugalska i zkušený Nicolás Otamendi. Za něj by měla Benfika zaplatit 13,6 miliónu liber. Transfer Diase tak vyjde na nějakých 51,4 miliónu liber.

otNicolás Otamendi (zdroj: skysports.com)

Pep Guardiola stále hledá pravého stopera. Od té doby, co loni skončil v klubu kapitán Vincent Kompany.

Dias vedení Manchesteru City zaujal během svých velmi úspěšných 3 sezón v Benfice a také na mistrovství světa v Rusku.

sdfsd(zdroj: skysports.com)

Třiadvacetiletý stoper oblékal v Benfice dokonce i kapitánskou pásku. Jorge Jesus, hlavní manažer portugalského klubu, hned po sobotním utkání proti Moreinense uvedl, že je to poslední utkání Diase v dresu Benfiky.

Manchester City se před Rúbenem Diasem pokoušel získat Josého Giméneze z Atlética Madrid a také Kalidoua Koulibalyho z Neapole.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kolko na tom Otamendym prerobili? Smajlík 4

James1991
Reklama
Reklama
Nejnovější články