Zpět na » Premier League » Frank Lampard byl po porážce od Liverpoolu šťastnější než po výhře nad Brightonem

Premier League - Frank Lampard byl po porážce od Liverpoolu šťastnější než po výhře nad Brightonem

Frank Lampard byl po porážce od Liverpoolu šťastnější než po výhře nad Brightonem © teamtalk.com, fotbalportal.cz - Frank Lampard

2

21.09. - Ve druhém kole Chelsea narazila na mistrovský Liverpool, a to pro ni byla příliš velká překážka. Na Stamford Bridge prohrála 0:2, když celý druhý poločas hrála v deseti bez vyloučeného Andrease Christensena. Reds přesilovku využili, když v rozmezí 4 minut skóroval dvakrát Sadio Mané. I tak byl ale Frank Lampard po zápase spokojenější než po minulém vítězství nad Brightonem.

Chelsea prohrála už 0:2, ale naději mohl 15 minut před koncem vykřesat Jorginho. Pokutový kop ovšem neproměnil a Blues už se na odpor nezmohli. Po výhře v Brightonu tedy přišla porážka od nejlepšího celku minulého ročníku.

Frank Lampard samozřejmě nemohl být po prohře šťastný, každopádně uvedl, že byl s defenzivou tentokrát spokojenější než minule.

„Byl jsem z naší obranné hry šťastný. Chtěl jsem, abychom se zlepšili a míči. Ukázali jsme i dobré momenty v protiútocích, ve kterých jsme byli nebezpeční. Ale v prvním poločase tam byla spousta dobrých věcí, díky kterým jsme omezili jejich šance.“

„Poločasovou řeč jsem měl nachystanou úplně jinak. Vše změnila ta červená karta těsně před pauzou. Nejsem si jistý, jestli to bylo na červenou, ale nebudu si stěžovat.“

„Jsem zklamaný. Ztratili jsme tři body. Tak to bude vždy, když prohrajeme. Ale ve skutečnosti jsem dnes v mnoha ohledech šťastnější, než jsem byl v Brightonu.“

„Stále jsme v předsezónním období. Měli jsme málo času. Musíme zapracovávat nové tváře. Náš proces teprve začíná. Je to nový začátek. Naše cíle jsou vyšší, naše očekávání je vyšší. To je v pořádku. Ale bude to trvat.“

V dalším kole zavítá Chelsea na půdu nováčka z West Bromwiche. Očekává se jedině výhra. Baggies prohráli oba úvodní duely a jsou poslední se skóre 2:8.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.