Zpět na » Premier League » Emiliano Martínez zamířil za 20 milionů liber do Aston Villy. Arsenal už má jeho nástupce

Premier League - Emiliano Martínez zamířil za 20 milionů liber do Aston Villy. Arsenal už má jeho nástupce

Emiliano Martínez zamířil za 20 milionů liber do Aston Villy. Arsenal už má jeho nástupce © dailystar.co.uk - Emiliano Martinez

0

Líbilo se

17.09. - VIDEO Arsenal tento týden definitivně přišel o brankáře Emiliana Martíneze, který po deseti letech na Emirates Stadium zamířil za 20 milionů liber do Aston Villy, Kanonýři ale nemeškají a jsou na pokraji podpisu islandského gólmana Runara Alexe Runarssona z Dijonu.

Podle informací televizní stanice Sky dnes brankář podstupuje lékařskou prohlídku v Londýně poté, co se Arsenal dohodl s francouzským Dijonem na jeho přestupu za pouhé 2 miliony liber.

Runarsson má na Emirates Stadium nahradit Emiliana Martíneze, který po fantastických výkonech v loňské sezóně, kdy dokonale zastoupil zraněnou jedničku Bernda Lena, zamířil za 20 milionů liber do Aston Villy.

Manažerovi Arsenalu Mikelu Artetovi tak díky těmto přestupům zbydou prostředky na letní nákupy, přičemž nadále se spekuluje zejména o možných příchodech Thomase Parteyho z Atlétika Madrid a Houssema Aouara z Lyonu.

Runarssona údajně doporučil Arsenalu trenér brankářů Inaki Cana, který s 25letým islandským reprezentantem spolupracoval během angažmá v dánském Nordsjaellandu.

Gólman Dijonu byl součástí islandského národního týmu na mistrovství světa 2018 a dosud za svou zemi odehrál pět reprezentačních utkání. Na Emirates by se měl dělit o místo brankářské jedničky s Berndem Lenem.

Dá se očekávat, že Runarsson dostane díky kvalifikaci Arsenalu do Evropské ligy prostor zejména v evropských zápasech a anglických pohárech. Arsenal měl velký zájem také o brankáře Brentfordu Davida Rayu, kterého ale druholigový klub odmítl prodat.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články