Zpět na » Premier League » Dean Henderson je blízko uzavření nového kontraktu s Manchesterem United. Stane se jedničkou?

Premier League - Dean Henderson je blízko uzavření nového kontraktu s Manchesterem United. Stane se jedničkou?

Dean Henderson je blízko uzavření nového kontraktu s Manchesterem United. Stane se jedničkou? © express.co.uk, fotbalportal.cz - Vytlačí Henderson Davida de Geu?

2

Líbilo se

20.08. - Na Davida de Geu se již delší dobu snáší kritika. Španělská brankářská jednička za posledních několik měsíců vyrobila poměrně dost obrovských chyb. Fanoušci začínají volat po změně. Ole Gunnar Solskjaer svému gólmanovi stále věří, ale musí myslet na budoucnost. Tou by měl být Dean Henderson, který hostoval v Sheffieldu United.

A u nováčka Premier League zažil skvělou sezónu. Patřil mezi nejlepší brankáře celé soutěže. U Blades strávil dva roky. Určitě mu toto angažmá hodně prospělo. Teď se řeší, jak to bude s Deanem Hendersonem dál? Je připraven stát se brankářskou jedničkou Manchesteru United?

Podle všeho probíhalo během posledních 4 měsíců intenzivní jednání o nové smlouvě. Ta by měla třiadvacetiletému gólmanovi zajistit týdenní příjem 100 000 liber, což z něj udělá jednoho z nejlépe placených brankářů světa.

To také dává jasně najevo, že se zřejmě během přípravy strhne mezi Deanem Hendersonem a Davidem de Geou boj o post jedničky Red Devils.

Zůstane Dean Henderson na Old Trafford, nebo bude poslán znovu na hostování? Podle všeho už o něj projevilo zájem sedm klubů z Premier League. Každopádně do Sheffieldu United už se nevrátí. S tímto klubem se již rozloučil, a Blades navíc dnes podepsali Aarona Ramsdalea z Bournemouthu. David de Gea má kontrakt až do roku 2023 a pobírá 375 000 liber týdně. I jeho budoucnost se bude řešit.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

pokud si nechají oba v provním týmu, tak je to celkem složitá situace pro ralfíka ...

red_neck

Prosím ať to má nějak ošetřené ve smlouvě. Na De Geu se sprominutím nedá dívat dva roky od doby, kdy se začala řešit nová smlouva. Tak ať raději jde do píči.

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články