Zpět na » Premier League » 24. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 24. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

21.01. - Několik zajímavých vyjádření přinesly výsledky 24. kola Premier League. Tak například Harry Redknapp označil výkon svého týmu za nejhorší v sezóně, ale zároveň ironicky dodal, že nemá žádné obavy ze zápasu s Manchesterem United...

Newcastle - West Ham 2:2

Glenn Roeder (Newcastle): "Když uvážím, že jsme prohrávali už o dva góly a nezačali jsme dobře, tak mě nakonec výsledek potěšil, hlavně po porážce v FA Cupu. Druhou půli jsme měli excelentní. Naše obranná čtyřka měla za tento rok snad už dvacáté různé složení."

Alan Curbishley (WHU): "Kdybychom udrželi do poločasu stav 2:0, byla by druhá půle úplně jiná. Kdybychom byli uprostřed tabulky, tak náš třetí gól by určitě platil, ale když jsme na konci, tak bohužel ne."

Aston Villa - Watford 2:0

Martin O´Neill (Aston Villa): "Nejsem si jistý svými pocity. Mám samozřejmě velkou radost z vítězství. Myslím, že jsme si vítězství zasloužili, ačkoliv jsme neměli příliš vyložených šancí. Pod tlakem jsme zahráli velmi dobře i náš celkový přístup ke hře byl dobrý."

Aidy Boothroyd (Watfrod): "Chci vyhrát každý zápas a s tímto cílem také do každého utkání vstupujeme. Když nevyhráváte, je to těžké zkousnout, hlavně tuto sezónu. Na štěstí nevěřím, nevěřil jsem ani před sezónou. Musíme se s tím teď vypořádat."

Fulham - Tottenham 1:1

Chris Coleman (Fulham): "Mám smíšené pocity, protože nemůžu vyčítat hráčům jejich snahu. Ale cítím, že za stavu 1:0 a dvou minut do konce zápasu jsme měli vyhrát. Náš brankář byl zasypán střelami, vyrovnávací gól je pro nás zklamáním. Je však dobré, že se znou trefil Vincenzo Montella. Pokračuje ve své bilanci z italské ligy. Ještě není stoprocentně fit, ale z trojice Montella, Helguson a McBride se mi dobře vybírá."

Martin Jol (Tottenham): "Jsem s týmem spokojen, protože jsme se soupeři dokázali vyrovant, když se nás pokoušel zatlačit. Od první minuty to byla prostě bitva. Fulham proti nám vždycky hraje určitým stylem, který nám dělá problémy, ale zvládli jsme to. Nejsem moc spokojený s útokem, doma si vytvoříme 20 šancí, ale venku už to tak dobré není."

Portsmouth - Charlton 0:1

Harry Redknapp (Portsmouth): "Nehráli jsme dobře, asi nejhůře v celé sezóně. Samozřejmě nemůžeme vyhrávat každý týden, ale tento výkon byl ubohý. Jsem zklamaný, ale takové věci se ve fotbale stávají. Ale nic se neděje, příští týden nás přece čeká snadný zápas na Old Trafford!"

Alan Pardew (Charlton): "Tento zápas nám dal znovu šanci. Do dalších utkání vstupujeme s uzdravenými hráči a doufejme, že se nám podaří to, co loni Portsmouthu. Výkon byl lepší, než jsem si představoval, naše kvalita se projevila. Je důležité, že jsme získali znovu sebedůvěru a dokázali fanouškům, že můžeme zahrát dobře i proti jednomu z nejlepších týmů soutěže."

Manchester City - Blackburn 0:3

Stuart Pearce (Man City): "Blackburn hrál o mnoho lépe než my, nezasloužili jsme si ze zápasu vůbec nic. Soupeř lépe ovládal míč a přehrával nás. Musíme se z toho poučit. Několik hráčů zápas nezvládlo a pro to není omluva."

Mark Hughes (Blackburn): "Venku se nám momentálně daří, já jsem nadšený hlavně kvůli hře, ne kvůli výsledku. Diktovali jsme tempo, drželi míč, vytvářeli si šance a také je využili. City byli v dobré formě, ale přistřihli jsme jim křídla."

Liverpool - Chelsea 2:0

Jose Mourinho (Chelsea): "Chyby pramenily z toho, že někteří hráči nehráli na svých pozicích. Kdyby se nám podařil začátek, sebevědomí by narůstalo. Ale když je tým takto křehký, je to složité. Ve druhé půli jsme hráli lépe, ale Liverpool dobře bránil a překypoval sebevědomím. Věděli, že díky naší slabé obraně mohou i riskovat."

Rafa Benitez (Liverpool): "Máme další tři body a jsem opravdu rád. Máme doma Manchester i Arsenal, máme sebevědomí a hrajeme dobře. Odvedli jsme dobrou práci a zaslouženě vyhráli. Nevím, jestli kvůli soupeřovým problémům, ale vyhráli jsme."

Middlesbrough - Bolton 5:1

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Downing si zaslouží pochvalu. Někdy si ani on sám neuvědomuje, jak dobrým je hráčem. Jestli bude mít o sobě nějaké pochybnosti, musí se podívat na video z dnešního zápasu. Soupeř sice vyměnil obránce, ale stejně mu to proti Downingovi nepomohlo. Hrál výborně, byl neustálou hrozbou."

Sam Allardyce (Bolton): "Na skóre si stěžovat nemůžu, dostali jsme to, co jsme si zasloužili. Jak říkal Gareth, ani změny nám nepomohly. Byli jsme prostě úplně mimo a poslední věc, kterou jsem chtěl, bylo ztratit klíčového hráče kvůli naprosté hlouposti."

Reading - Sheffield 3:1

Steve Coppell (Reading): "Spousta věcí hrála proti nám, ale dokázali jsme porazit dobře organizovaný tým. Věděl jsem, že to bude těžké, klíčové bylo asi poločasové vedení."

Neil Warnock (Sheffield U): "Soupeř sice v poločase vedl, ale byli jsme připraveni s tím něco dělat. Po deseti minutách jsme udělali změnu, ale veškeré šance pohřbil Keith, který se ani nedotkl míče a byl vyloučen."

Wigan - Everton 0:2

Paul Jewell (Wigan): "Teď je to test charakteru každého z nás. Byl to zápas na 0:0, dokud jsme nevyrobili zbytečnou penaltu. Nedaří se nám, ale musíme se vzchopit a během posledních patnácti zápasů získat pět nebo šest vítezství."

David Moyes (Everton): "Věděli jsme, že se můžeme dotáhnout na týmy před námi. Když udržíme naše sebevědomí a výkony, můžeme začít sbírat body. Victor Anichebe nám hodně pomohl. Podržel míč a na tom jsme mohli stavět."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články