Zpět na » Premier League » Houllier usiluje o Baroše

Premier League - Houllier usiluje o Baroše

0

Líbilo se

20.01. - Trenér francouzského mistra Lyonu Gerard Houllier oficiálně potvrdil zájem o českého útočníka Milana Baroše z Aston Villy. Kouč Olympiqu se už dokonce sešel s Barošovým agentem Pavlem Paskou a o další budoucnosti našeho reprezentanta se rozhodne nejpozději v příštím týdnu.

Baroě se po zranění z přípravy na Mistrovství světa v Německu jen těžko dostával zpět do předchozí formy a trenér Villans Martin O’Neill využíval jeho služeb spíše sporadicky. Až v posledních zápasech se bývalý hráč Liverpoolu a Baníku Ostrava trochu vzchopil a jeho výkony se o poznání zlepšily.

Zájem o Baroše přišel hned z několika zemí evropského kontinentu. Včetně již tolikrát probírané snahy Jose Mourinha z Chelsea přivést tohoto fotbalistu na Stamford Bridge, zaujal rodák z Vigantic ještě několik klubů z Německa a Ĺ panělska.

„Můžu potvrdit, že jsem se s Pavlem Paskou skutečně setkal,“ uvedl Houllier na oficiálních stránkách Lyonu.

Milan Baroš v roce 2005 odmítl přestoupit do týmu lyonských šampiónů a Houllier vzápětí řekl, že už za českého reprezentanta neučiní další nabídku.

„Jenom hlupáci nikdy nezmění názor,“ dodal francouzský trenér.

Gerard Houllier také naznačil, že je na odchodu jiný útočník - John Carew, který ani nebyl zahrnut v soupisce pro víkendové utkání Francouzského Poháru s Loan a mohl by tak klub brzy opustit.

„Carew je náhradník. Je to logické rozhodnutí,“ poznamenal Houllier.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články