Zpět na » Premier League » Pierre-Emerick Aubameyang šokoval: Nemám od Arsenalu nabídku nové smlouvy

Premier League - Pierre-Emerick Aubameyang šokoval: Nemám od Arsenalu nabídku nové smlouvy

Pierre-Emerick Aubameyang šokoval: Nemám od Arsenalu nabídku nové smlouvy © express.co.uk - Pierre-Emerick Aubameyang

0

Líbilo se

14.06. - Pierre-Emerick Aubameyang přiznal, že nedostal od Arsenalu nabídku nové smlouvy a přiznal, že jeho budoucnost na Emirates Stadium závisí pouze na klubu. Gabonský střelec brzy načne posledních 12 měsíců ze své současné smlouvy v Arsenalu a spekuluje se o jeho odchodu do Interu Milán nebo Barcelony.

Aubameyang působí v Arsenalu od roku 2018, kdy na Emirates Stadium zamířil z Borussie Dortmund a od té doby patří mezi klíčové hráče klubu, za který nastřílel v 97 zápasech působivých 61 gólů.

Ačkoli patří mezi hráče, bez kterých si fanoušci Arsenalu svůj tým snad už ani neumí představit, není vyloučeno, že Aubameyang, který příští týden oslaví 31. narozeniny, bude příští rok nastupovat v jiném dresu.

Kapitánovi Arsenalu totiž brzy začne běžet posledních 12 měsíců smlouvy a Aubameyang přiznal, že ve svém věku chce od Arsenalu ujištění, že s klubem bude bojovat o úspěchy, aby uvažoval o podpisu nového kontraktu.

„V poslední době jsem neobdržel žádnou nabídku, ale samozřejmě jsme během posledních pár měsíců vedli s klubem diskuze,“ přiznal Aubameyang pro Telefoot.

„Rozhodnutí je pouze na klubu. Musí udělat svoji práci. Poté uvidíme, co se stane. Je to zlom v mé kariéře. Byl jsem ke všem upřímný a samozřejmě půjde o velmi těžké rozhodnutí.“

„Jde o pravděpodobně nejdůležitější rozhodnutí mé kariéry. Zatím se však nic nestalo.“

„Samozřejmě, že chci vyhrávat tituly. Každý hráč sní o titulech. Jak jsem řekl, budoucnost rozhodne. Ale chci vyhrávat tituly. To je můj cíl a všichni v klubu to vědí.“

Arsenal bude po restartu Premier League usilovně bojovat o kvalifikaci do evropských pohárů. Momentálně se nachází až na deváté příčce tabulky, pokud ale zvítězí ve středu na půdě Manchesteru City, dotáhne se ke čtvrté Chelsea na rozdíl pěti bodů.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články