Zpět na » Premier League » Paul zůstane v Manchesteru United i v příští sezóně, myslí si Pogbův blízký přítel Adnan Januzaj

Premier League - Paul zůstane v Manchesteru United i v příští sezóně, myslí si Pogbův blízký přítel Adnan Januzaj

Paul zůstane v Manchesteru United i v příští sezóně, myslí si Pogbův blízký přítel Adnan Januzaj © skysports.com, fotbalportal.cz - Paul Pogba

3

Líbilo se

14.06. - Někteří fanoušci Red Devils by zřejmě byli rádi, kdyby se v létě v Paulem Pogbou rozloučili. Ole Gunnar Solskjaer ale za francouzským záložníkem stojí a chce jej mít dále ve svém týmu. Sám Pogba už několikrát naznačil, že je připraven na novou výzvu. Jenomže teď Adnan Januzaj, který je s Pogbou stále v úzkém kontaktu, věří ve Francouzovo setrvání na Old Trafford.

Je spojován s odchodem do Realu Madrid, kde by se setkal se svým krajanem a obdivovatelem Zinedinem Zidanem. Ale také se mluví o jeho možném návratu do Juventusu, kde se mu náramně dařilo.

Zatím ale stále zůstává Paul Pogba hráčem Manchesteru United, kde se má kontrakt do 30. června 2021. Letošní léto tak bude klíčové. Buď podepíše s United novou smlouvu, nebo bude moci odejít příští rok zadarmo, pokud jej klub neprodá už nyní.

V akademii Manchesteru United před pár lety působil Paul Pogba společně s Adnanem Januzajem, se kterým jsou nadále velmi dobrými přáteli. Ten se v prvním týmu Rudých ďáblů se úplně neprosadil a v roce 2017 přestoupil do Realu Sociedad.

„Myslím si, že Paul zůstane v Manchesteru United i v příští sezóně. Paul a já jsme stále blízkými přáteli. Jsme často v kontaktu. To se nikdy nezmění. Známe se od dětství, když jsme spolu působili v akademii United. Naše rodiny se také dobře znají.“

Pogbova aktuální smlouva obsahuje doložku o jednoletém prodloužení, kterou může vedení klubu aktivovat. Uvidíme, zda k tomu dojde. Mistr světa se po zranění vrátil do plné kondice a měl by týmu v závěru sezóny pomoci na hřišti.

Už 19. června čeká na Manchester United obnovený start Premier League, kdy narazí na Mourinhův Tottenham.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 14.06. Odpovědět

Pogba rozhodně příští rok neodejde zadarmo. United mají opci na roční prodloužení a pokud jej v létě neprodají, opci aktivují.

Kuzma

Nejhorší na tom je fakt, že Ole nad Labilem drží ochrannou ruku a tím pádem má jistotu, že i když se bude flákat, tak se mu nic nestane a prachy na jeho kontě porostou dál .... Smajlík 14

pavelprvni
Reklama
Reklama
Nejnovější články