Zpět na » Premier League » Prodloužení Larssonova hostování se nekoná

Premier League - Prodloužení Larssonova hostování se nekoná

0

Líbilo se

18.01. - Helsinborg potvrdil, že jeho hráč Henrik Larsson, se musí po 12. březnu vrátit zpět do Ĺ védska. Bývalý kanonýr Celticu Glasgow tak v Manchesteru United nedokončí současnou sezónu, jak se původně předpokládalo.

Kouč Red Devils Sir Alex Ferguson se údajně usilovně snažil udržet tohoto útočníka v Anglii do konce letošního ročníku potom, co na Old Trafford odstartoval ve skvělém světle.

Larssonův mateřský klub na začátku ledna hovořil o tom, že mu nebude stát v cestě, pokud by chtěl u United zůstat do konce sezóny. Ovšem ředitel Helsinborgu Sten-Inge Fredin nyní rázně skoncoval s myšlenkami týkají se Ĺ védova setrvání v Manchesteru a sdělil, že Larsson bude připraven pro start nového ročníku v tamní lize.

„Nechejme všech těch spekulací. Henrik se po 12. březnu vrátí do Helsinborgu. Nikdy jsme nevydali jiné rozhodnutí. Larsson pro nás znamená hodně, jak po fotbalové, tak po marketinkové stránce. Takže nemůžeme si ho dovolit nechat v Manchesteru United, když švédská liga začíná,“ vzkázal Fredin.

/ itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články