Zpět na » Premier League » Restart Premier League se blíží: Nejlehčí zbývající los mají United, nejtěžší pak Eagles a Cherries

Premier League - Restart Premier League se blíží: Nejlehčí zbývající los mají United, nejtěžší pak Eagles a Cherries

Restart Premier League se blíží: Nejlehčí zbývající los mají United, nejtěžší pak Eagles a Cherries © skysports.com, fotbalportal.cz - Boj o TOP 4 bude vypjatý

1

Líbilo se

05.06. - Sedmnáctého června se na scénu po více než tříměsíční pauze vrátí také anglická Premier League. Zbývá odehrát kompletních 9 kol a 2 dohrávky. Odstartuje duely Aston Villa - Sheffield United a Manchester City - Arsenal. Na koho číhají papírově nejtěžší soupeři? A kdo by naopak měl vytěžit nejvíce bodů?

Vše je oficiálně potvrzeno, a pokud nenastanou žádné komplikace, Premier League zahájí své zběsilé tempo ve středu sedmnáctého června zápasem Aston Villa - Sheffield United. Večer je pak nachystána lahůdka v podobě střetu Manchesteru City s Arsenalem. To se bude ještě dohrávat 28. kolo.

Na víkend už je nachystáno 30. kolo. Do konce zbývá odehrát kompletních 9 kol. Vedoucí Liverpool potřebuje 6 bodů k jistotě titulu. Na Manchester City má náskok 25 bodů. Velká bitva se dá očekávat o další dvě místa v TOP 4 a také samozřejmě budou zuřit boje o záchranu.

Celkově se ještě odehraje 92 zápasů, které se budou hrát, bohužel, bez diváků. Určitý počet utkání nabídne stanice Sky Sports zdarma. Vysílat by měla i poprvé od roku 1991 britská BBC.

V této sezóně bude důležité i páté místo, protože stále není jisté, jak to dopadne s odvoláním Manchesteru City, který byl potrestán dvouletým zákazem startu v evropských pohárech.

O proniknutí do TOP 4 bude bojovat i Manchester United, který má papírově nejslabší zbývající los ze všech týmů Premier League. Průměrné umístění jeho zbývajících soupeřů je 12,3. místo. O trochu hůře je na tom Manchester City (12,1. místo).

dvsdv(zdroj: skysports.com)

Velmi těžkou úlohu bude mít Bournemouth. Právě Cherries mají papírově nejtěžší zbývající los. Jejich soupeři jsou průměrně na 8,2. místě. Bournemouth okupuje osmnáctou, tedy sestupovou, pozici. Stejně těžký los má i Crystal Palace.

Zbývající los aktuální TOP 6:

Liverpool: Everton (V), Crystal Palace (D), Manchester City (V), Aston Villa (D), Brighton (V), Burnley (D), Arsenal (V), Chelsea (D), Newcastle (V)

Manchester City: Arsenal (D), Burnley (D), Liverpool (D), Southampton (V), Newcastle (D), Brighton (V), Bournemouth (D), Watford (V), Norwich (D), Chelsea (V)

Leicester: Watford (V), Brighton (D), Everton (V), Crystal Palace (D), Arsenal (V), Bournemouth (V), Sheffield United (D), Tottenham (V), Manchester United (D)

Chelsea: Aston Villa (V), Manchester City (D), West Ham (V), Watford (D), Crystal Palace (V), Sheffield United (V), Norwich (D), Liverpool (V), Wolverhampton (D)

Manchester United: Tottenham (V), Sheffield United (D), Brighton (V), Bournemouth (D), Aston Villa (V), Southampton (D), Crystal Palace (V), West Ham (D), Leicester (V)

Wolverhampton: West Ham (V), Bournemouth (D), Aston Villa (V), Arsenal (D), Sheffield United (V), Everton (D), Burnley (V), Crystal Palace (D), Chelsea (V)

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články