Zpět na » Premier League » N´Golo Kanté je kvůli obavám o své zdraví připraven vynechat zbytek sezóny, pokud se bude hrát

Premier League - N´Golo Kanté je kvůli obavám o své zdraví připraven vynechat zbytek sezóny, pokud se bude hrát

 N´Golo Kanté je kvůli obavám o své zdraví připraven vynechat zbytek sezóny, pokud se bude hrát © onefootball.com, fotbalportal.cz - Kanté nebude trénovat

1

Líbilo se

23.05. - V Premier League už začínají týmy trénovat v menších skupinách a chystají se návrat do hry. Ovšem někteří hráči mají strach. Prvním z nich, který se rozhodl netrénovat, je N´Golo Kanté z Chelsea. Francouzský mistr světa to v úterý oznámil svému manažerovi Franku Lampardovi a má jeho plnou podporu. Záložník Blues je připraven vynechat celý zbytek sezóny.

Má obavy o své zdraví a o zdraví své rodiny. V úterý byl N´Golo Kanté v tréninkovém centru Chelsea, ale poté oznámil vedení klubu i s Frankem Lampardem, že se tréninků účastnit nebude. Klub má pro to pochopení, stejně tak Frank Lampard.

Devětadvacetiletý francouzský záložník se ještě ve čtvrtek vrátil do tréninkového centra, aby podstoupil druhé kolo testů.

Kanté těsně před světovým šampionátem v roce 2018 přišel o bratra, který zemřel na infarkt. Sám hráč před několika měsíci omdlel na tréninku. I proto jsou jeho obavy na místě.

Svůj strach vyjádřili například i Danny Rose a Troy Deeney. A to také kvůli údajům z Úřadu národních statistik, které naznačují, že lidé tmavé pleti a ženy mají takřka dvakrát vyšší pravděpodobnost úmrtí na nemoc spojenou s novou pandemií ve srovnání s ostatními.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 23.05. Odpovědět

Bylo by asi blbé, kdyby byl na home office, že? Smajlík 7

peeko83
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články