Zpět na » Premier League » Manchester United má v hledáčku hvězdu Wolves. Ve hře jsou ale tři další evropské velkokluby

Premier League - Manchester United má v hledáčku hvězdu Wolves. Ve hře jsou ale tři další evropské velkokluby

Manchester United má v hledáčku hvězdu Wolves. Ve hře jsou ale tři další evropské velkokluby © express.co.uk - Adama Traore

1

Líbilo se

20.05. - VIDEO Manchester United má kromě jiných posil v hledáčku i křídlo Wolves Adamu Traoreho, o jehož podpis však bude muset bojovat nejméně se třemi dalšími velkokluby. Traore má za sebou vydařenou sezónu, během které vstřelil šest gólů a přidal 10 asistencí ve 43 soutěžních zápasech.

Traoreho neuvěřitelná rychlost a fyzická síla z něj letos udělala velkou hrozbu pro prakticky kteréhokoli soupeře Wolves a dalo se očekávat, že jeho výkony upoutají pozornost větších klubů.

Podle francouzského deníku Le10sport je jedním z největších zájemců Manchester United, o 24letého Španěla však bude muset svést souboj s Manchesterem City, Liverpoolem nebo Bayernem Mnichov.

Traore má v současné době na Molineux smlouvu až do roku 2023, jeho agent Rodri Baster ale věří, že skvělé výkony odchovance Barcelony v létě přilákají zájem velkých klubů.

„Nemohu mluvit o smluvní situaci, protože to je soukromá záležitost,“ řekl Baster. „Ale Adama má za sebou dobou sezónu a vzhledem ke svému věku, podmínkám a skutečnosti, že je velice lákavým hráčem, o něj bude zájem, o tom není pochyb.“

Traore je absolventem vyhlášené akademie Barcelony, v roce 2015 se ale připojil k Aston Ville poté, co svými výkony přerostl rezervní tým Barcelony, v kádru A-týmu ale pod Luisem Enriquem nedostal šanci.

Po nevydařeném angažmá v Aston Ville zamířil Traore na dva roky do Middlesbrough, než v roce 2018 Wolves využili jeho výkupní klauzule ve výši 18 milionů liber a španělské křídlo od té doby patří mezi klíčové hráče týmu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pentoe - 23.05. Odpovědět

Kurzové sázení - Fotbal - Stolní tenis - Velmi spolehlivé informace.
https://nitese.blogspot.cz/

pentoe
COKO - 21.05. Odpovědět

Trošku mě mrzelo, že nedostal u nás pořádnou šanci, ale pěkná korba se z něj stala a určitě by si zasloužil větší tým po těch výkonech.

COKO

vládcevšechhoven opět zanechal průtok svých sraček .... Člověče - kdy ty příjdeš na něco kloudnýho ? Aha - já jsem zapomněl, že u tebe by mozková mrtvice chcípla hlady, čuráku

pavelprvni
peeko83 - 21.05. Odpovědět

Vladcevesmiru1 celkem slušně trolluje Manchester United, ale zbytečně do toho netahá vulgárnosti vůči jiným účastníkům diskuze. To je povětšinou výsada právě "fanoušků" Manchesteru United, ke kterým si myslíš, že patříš. Začni se trochu chovat a polepši se.

peeko83
Waldas - 21.05. Odpovědět

Vladce dementizmu sa zasa ukazal , si kopa sraček patríš pod kytičky demente ! A Peeko, ked si ho zastavas, si ešte vascia kopa sraček ako on, to už je čo povedať !

Waldas
peeko83 - 21.05. Odpovědět

Cvak. Právě jsi zapadl do škatulky, kterou jsem naznačil výše. Škoda, ale určitě nebudeš jediný.
PS: Nikoho se nezastávám, ale jeho forma trollování Vámi oblíbeného klubu není nijak zvlášť urážlivá, na rozdíl od reakcí na něj anebo komentářů některých fanoušků Manchesteru United na jiné týmy.
Asi tak.

peeko83
Waldas - 21.05. Odpovědět

cvak? bez mu vyhulit péro ty trotle. Budeš asi jeho zhuleny fotr, odpad spoločnosti na druhú. Urazaj si doma toho chuja vlace ne fan United ty kriple postiženy.

Waldas
balmain - 21.05. Odpovědět

Není urážlivá..je docela hloupý dělat takový kategoricky závěr na základě dvou příspěvku. Resp možná definuj, co je a co není urážlivé.

balmain
Wazz - 21.05. Odpovědět

peeko je další místní Mirek Dušín koukám tvl... Smajlík 3 Smajlík 3 bež si moralizovat tvý fagany a neotravuj tady ...nikdo tě tu nenutí bejt, jsou i jiný fotbalový fóra kam můžeš cpát svoje moudra...

Wazz
peeko83 - 21.05. Odpovědět

Je pravda, že každého se může dotknout něco jiného. Samozřejmě nechci moralizovat, ale je celkem zbytečné každému nadávat do něčeho a posílat někam skoro v každé reakci na něčí příspěvek, který se mi nelíbí. To se takto bavíte i normálně, anebo jen machrujete přes klávesnici, co vše si můžete dovolit napsat?

peeko83
peeko83 - 21.05. Odpovědět

Umíš reagovat a dát svůj nesouhlas najevo i jinak? Po dvou odpovědích jsi se nehnul z místa a kolem tebe je jen hromada sraček.

peeko83
Eidur - 21.05. Odpovědět

Wazzi, pro Tebe to platí zrovna tak Smajlík 3 Kdyby tu chodilo více lidí, tak už tu pisálci Tvého ražení dávno nejsou.
Peeko bohužel, se slušností se mezi místními adolescenty nesetkáš.

Eidur
peeko83 - 21.05. Odpovědět

Mirek Dušín nejsem a moralizovat fagany nepoběžím. Jen jsem zkonstatoval vysledované chování některých jedinců. A oni se kupodivu všichni do jednoho poznali. Smajlík 2

peeko83
Wazz - 21.05. Odpovědět

dokud vám tady budu takto vadit tak mě odsud nikdo nikdy nedostane vy mrti Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Panyny - 21.05. Odpovědět

Radši víc Mirků Dušíků, než ulhaných lhářů Wazzů.

Panyny
peeko83 - 21.05. Odpovědět

Kéž by to byli adolescenti. Smajlík 2

peeko83
Wazz - 21.05. Odpovědět

Panyny no zrovna ty o lžích radši pomlč ty kašpare Smajlík 3

Wazz

Děkujeme, odejděte.

AVSuvorov

To by byla škoda se zkurvit v united. Na prachy a united má ještě čas deset let. Teď to chce kariérní posun

vladcevesmiru1

V United by se mi líbil. S Brunovou myšlenkou by jeho rychlost mohla fungovat.

NoIscoNoDisco
Reklama
Reklama
Nejnovější články