Zpět na » Premier League » Pozdvižení v Anglii, talentovaný hráč londýnské Chelsea skončil ve vazbě

Premier League - Pozdvižení v Anglii, talentovaný hráč londýnské Chelsea skončil ve vazbě

Pozdvižení v Anglii, talentovaný hráč londýnské Chelsea skončil ve vazbě © thetimes.co.uk - Hudson-Odoi si zadělal na velké problémy

1

Líbilo se

18.05. - Rande naslepo se ne vždycky vyplácí. Své o tom ví i Callum Hudson-Odoi, který si domluvil schůzku s modelkou přes internet a nakonec skončil ve vazbě. Další den se devatenáctiletý fotbalista vrátil domů na kauci. Bližší informace k incidentu zatím nejsou známy.

Devatenáctiletý reprezentační fotbalista Callum Hudson-Odoi se přes internet seznámil s modelkou, kterou si v sobotu posléze pozval k sobě domů. Krátce před čtvrtou hodinou ranní ale byla k Angličanově bydlišti přivolána sanitka a policie. Žena se podle zpráv necítila dobře, policisté Hudsona-Odoie na místě zatkli.

Co za zatčením stojí zatím není jasné. Policie se ještě v neděli odpoledne na místo činu vrátila, avšak zda něco našla zůstává rovněž v tajnosti. Ve vězení už ale Hudson-Odoi není, v pondělí byl propuštěn na kauci. Očekávat se ovšem dá tučná finanční pokuta, neboť oba porušili karanténu, která v Anglii platí.

Talentovaný útočník v březnu prodělal koronavirus, v jeho případě šlo o lehký průběh nemoci, jež v posledních měsících způsobila úplnou odstávku nejen co se týče sportu.

V dosavadním průběhu sezóny se Hudsonu-Odoiovi příliš nedařilo. V lize naskočil do sedmnácti utkání, v nichž skóroval jen jednou, další dva zásahy pak přidal v pohárech. Před pozastavením nejvyšší anglické soutěže nehrál kvůli zranění harmstringu.

Milan Huppert / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 19.05. Odpovědět

sem zvědav co z toho zas bude..jestli to zas je nějaká děvka co se snaží vytáhnout z fotbalisty prachy nebo jestli ji kluk přidal něco do pití. Každopádně v anglii bejt fotbalistou to je rizikový povolání zdá se protože na ně číhá kdejaká svině

Cornero

Vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo to první. Slečinky ucití, že můžou vymlatit hodně prachů, tak to zkouší. Nedávno to bylo i Ronalda.
Ale to nic nemění na tom, že si na tohle musí dávat pozor. V Anglii je to doslova mediální hon po nějakej senzaci.

MaraHCFC

Tak je pravda, ze je dost precenovany a pro nas dalo by se rict nepotrebny, pokud prijde hakim z ajaxu, a koupej jeste nekoho, bude lestit lavicku, ale zase na druhou stranu jsou ty zensky pekny svine, vsak to neni poprve kdy byl fozbalista z neceho obvinen, viz Ronaldo treba

BlueFor16years

A hned tady máme zase odborníky a soudce.

Zdenek1307
Wazz - 19.05. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

Čekal jsem od něj hodně, ale zatím to vypadá na dalšího frajírka, kterýmu prachy stouply do hlavy.

MaraHCFC
Kuzma - 18.05. Odpovědět

Možná talent, ale v hlavě to nemá srovnané. Ještě nic pořádného neukázal, ale už se chová jako "hvězda".

Kuzma

Na hřišti zatím předvedl uplný hovno..A zatím se jen chová jak namistrovanej idiot. Že jsme ho do toho Bayernu za těch 40mega neprodali..

dusstler
Reklama
Reklama
Nejnovější články