Zpět na » Premier League » Davenport a Neill do West Hamu

Premier League - Davenport a Neill do West Hamu

0

Líbilo se

18.01. - West Ham United získal z Tottenhamu Hotspur obránce Caluma Davenporta. Částka, za kterou byl přestup zrealizován, však nebyla zveřejněna. Na Upton Park zamíří v nejbližších hodinách zřejmě také Lucas Neill, který už se s klubem dohodl na smlouvě. West Ham už s Blackburnem jen dolaďuje výši odstupného.

Nový manažer West Hamu se rozhodl výrazně posílit obranné řady svého týmu, který bojuje o udržení v Premier League. Z Tottenhamu se mu podařilo přivést čtyřiadvacetiletého středního obránce Caluma Davenporta. Ten přišel na White Hart Lane v roce 2004 z Coventry, ale stálé místo v základní sestavě si nikdy nevybojoval. Na Upton Parku podepsal smluvu na tři a půl sezóny. Ve West Hamu však není úplným nováčkem. Ještě když Hammers bojovali v Championship, strávil v klubu dva měsíce na hostování a stihl odehrát deset zápasů. Dalšími podobnými epizodami byly krátká hostování v Southamptonu a Norwichi. V Tottenhamu se však nyní stal až třetím vzadu, střed obrany mají rezervován Ledley King a Michael Dawson.

Už jen krůček chybí k dotažení přestupu Lucase Neilla z Blackburnu. Podle jeho agenta už australský bek ve středu pozdě večer souhlasil s lukrativní smlouvou na dva a půl roku. Ačkoliv největším favoritem na získání Neilla byl Liverpool, hráč zvolil nakonec zachraňující se West Ham, což Rafaela Beniteze značně popudilo.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články