Zpět na » Premier League » Pokud nebude z Premier League nikdo sestupovat, Liverpool by neměl dostat titul, říká John Barnes

Premier League - Pokud nebude z Premier League nikdo sestupovat, Liverpool by neměl dostat titul, říká John Barnes

Pokud nebude z Premier League nikdo sestupovat, Liverpool by neměl dostat titul, říká John Barnes © goal.com, fotbalportal.cz - Jak to dopadne s Liverpoolem?

1

Líbilo se

13.05. - Od prvního června je možné znovu začít hrát Premier League, ale ještě k tomu vede dlouhá cesta. Řeší se také za jakých podmínek se bude hrát, co se stane se sezónou, pokud nakonec nebude možné ji dohrát až do úplného konce. Kluby ohrožené sestupem se bouří a chtějí, aby nikdo Premier League neopustil. V tom případě by se podle Johna Barnese neměl ani udílet titul.

Přitom John Barnes je bývalým hráčem Liverpoolu, který může ukončit třicetileté čekání na titul. Potřebuje k tomu ještě 6 bodů. Jenomže, sezóna se nemusí dohrát. Co se stane pak? Dostanou Reds pohár pro vítěze?

Generální ředitel Premier League Richard Masters říká, že kluby diskutovaly o zkrácení sezóny poprvé v pondělí, ačkoli neexistuje žádný konkrétní plán, jak by k tomu mělo dojít.

John Barnes říká, že jeho bývalému klubu by neměl být udělen titul Premier League, pokud nebude sezóna zakončena sestupem a postupem z Championship.

Reds si drží pětadvacetibodový náskok před Manchesterem City. Liga čeká na návrat po přerušení, které způsobil nástup pandemie.

„Ne, pokud nedojde k sestupu a postupu, pak si myslím, že by Liverpool skutečně neměl dostat titul.“

„Očividně mluvíme o velkých penězích, o spoustě peněz, ale jde o to hrát zápasy. Nemluvíme o tom. Mluvíme o tom, kdy hráči mohou začít trénovat bezpečně.“

„Můžeme to udělat okamžitě. Jiná otázka je, kdy můžeme začít znovu hrát. Podle mě je potřeba hodně času. Bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat.“

Podle Barnese se návrat nemusí nutně shodovat s tradičním rozvrhem. Fotbalový svět musí pochopit, že flexibilitu lze využít jako výhodu.

„Fotbal, škola, život...to není jako Vánoce. Vánoce musí být 25. prosince. Novoroční den musí být 1. ledna. Škola nemusí být, fotbal nemusí být od srpna do května. Můžete se přizpůsobit, zvláště v době, jako je tato, kde musíme pouze měnit časový rozvrh. Musíme to udělat.“

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No já fandím MU ale titul by měl dostat Liverpool dle zásluh.

Mortimor666666
Redsss - 14.05. Odpovědět

Nejako by ta sezóna mala skončiť predsa len odohrala sa vecsia časť sezóny, vsecia fanúšikovia MU tu vravia ze anulovat ale ako by ste vyriešili umiestnenie ktorý tým pôjde do LM ktorý bude hrať aký pohár?

Redsss

Já bych se asi zesral smíchy, kdyby zasranej L´pool neměl titul Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni

Jistě že neměl. Takové věci se nerozdávájí z lítosti, nebo že si ho zaslouží. Buď se to dohraje jak má nebo se anuluje celá sezona.. Nic mezi.

AVSuvorov

No jasně, ale kdyby bylo už matematicky (což není) rozhodnuto o sestupujících, mistrovi a týmech, na pohárových příčkách, tak by se asi anulovat všechno nemělo.

Bal-lack

Předpokládám že kdyby měl někdo 25 bodovou ztrátu, tak by asi moc neprotestoval že odmítá sestoupit. Stejně tak by asi nikdy neřval titul Liverpoolu kdyby měl náskok jej pár bodů...

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články