Zpět na » Premier League » Boothroyd zkouší čtyři hráče

Premier League - Boothroyd zkouší čtyři hráče

0

Líbilo se

18.01. - Manažer posledního týmu Premier League Watfordu Adrian Boothroyd si pozval na zkoušku čtyři fotbalisty. Nejznámnější tváří je bývalý hráč Boltonu Khalilou Fadiga, pro českého fanouška je zajímavé, že mezi onou čtveřicí je také ostravský útočník David Střihavka.

Dvaatřicetiletý senegalský reprezentant Fadiga je už půl roku bez angažmá. Od konce loňské sezóny, kdy opustil Bolton Wanderers, se mu nepodařilo zaujmout kouče Portsmouthu či Sheffieldu United, kteří jej také zkoušeli. Na Vicarage Road odjel také český útočník David Střihavka. Třiadvacetiletý forvard Baníku Ostrava byl se sedmi góly na podzim nejlepším střelcem klubu, zaujal především čtyřmi góly do sítě Kladna. Čtveřici uzavírají ještě rakouský obránce Markus Berger z SV Reid a útočník Daniel Bogdanovič z Malty.

"Doufám, že se mi podaří přivést tři nové hráče. Jsem moc rád, že je tady budu mít už zítra, ale nebude snadné je získat. Zajímá mě kdokoliv, kdo může náš tým posílit, na všech pozicích. Věřím, že během týdne či deseti dnů se uskuteční ještě další příchody," řekl Boothroyd.

Ještě než se otevřelo přestupové okno, podařilo se Boothroydovi ulovit Mosese Ashikdiho, bývalého útočníka Glasgow Rangers. Z Rotherhamu United si přivedl také dvojici Lee Williamson, Will Hoskins.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články