Zpět na » Premier League » Útočník Lipska Timo Werner se sejde s Jürgenem Kloppem. Liverpool je hlavním favoritem na jeho podpis

Premier League - Útočník Lipska Timo Werner se sejde s Jürgenem Kloppem. Liverpool je hlavním favoritem na jeho podpis

Útočník Lipska Timo Werner se sejde s Jürgenem Kloppem. Liverpool je hlavním favoritem na jeho podpis © express.co.uk - Timo Werner

0

Líbilo se

24.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp má naplánovanou schůzku se svým přestupovým cílem Timem Wernerem, který je s přestupem na Anfield Road čím dál častěji spojován. Liverpool má možnost využít do 15. června výkupní klauzule ve Wernerově smlouvě v RB Lipsku a získat jej za 52 milionů liber.

Německý reprezentant je dlouhodobě spojován s přestupem do Liverpoolu, jenž zvažoval využití doložky o uvolnění ve výši 52 milionů liber už v lednu, tehdy se ale nakonec rozhodl počkat do letního přestupového termínu.

Jenže čekání by se mu nemuselo vyplatit, výkupní klauzule ve Wernerově smlouvě, kterou podepsal minulé léto do roku 2023, má platnost pouze do 15. června, načež by se jeho cena mohla výrazně zvýšit.

Německý útočník je kromě Liverpoolu často spojován také s Bayernem Mnichov, který byl už minulé léto blízko jeho podpisu za 30 milionů eur a dá se očekávat, že bavorský velkoklub se znovu pustí do jednání o přestupu.

Podle deníku Bild by se měl Werner v blízké době sejít s manažerem Liverpoolu Jürgenem Kloppem, který se pravidelně setkává se svými přestupovými cíli, načež udělá konečné rozhodnutí o tom, zda hráče podepsat či nikoliv.

„Werner nepůjde do Interu Milán, jsou již naplánována setkání s Jürgenem Kloppem,“ zjistil Bild. „Liverpool je momentálně největším favoritem na jeho letní podpis.“

Pokud by k jeho přestupu do Liverpoolu skutečně došlo, musel by Werner na Anfield Road bojovat o svoje místo v sestavě s Mohamedem Salahem, Sadiem Maném a Robertem Firminem.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články