Zpět na » Premier League » Jako malý jsem fandil Arsenalu, prozradil Pogba

Premier League - Jako malý jsem fandil Arsenalu, prozradil Pogba

Jako malý jsem fandil Arsenalu, prozradil Pogba © Bleacher Report - Paul Pogba

1

Líbilo se

15.04. - Ještě nedávno nejdražší hráč historie Paul Pogba se již několik let potýká s kritikou ze strany vlastních fanoušků a fotbalové veřejnosti. V Manchesteru United z něj chtěli mít lídra, on však nikdy neprokázal potřebné vlastnosti. Dnes by se možná rád vrátil do svých dětských let, na které zavzpomínal v rozhovoru pro oficiální podcast Red Devils.

Vytáhlý středopolař se narodil ve dvacetitisícovém městě Lagny-sur-Marne. Později přesídlil do akademie US Torcy, kde jeho fotbalové dovednosti tříbili bezmála šest let. Přes dvouleté angažmá v přístavním městě Le Havre se potom jako šestnáctiletý stěhoval do Manchesteru.

Budu upřímný. Když jsem byl malý, tak jsem fandil hlavně Arsenalu. Hrálo tam spoustu Francouzů, takže kvůli tomu. Ještě s jedním bráchou jsme podporovali Gunners, ale druhý bratr vždycky stál při United,” svěřil se 27letý záložník.

Nejraději jsem měl Henryho, ten mě k Arsenalu přitáhl. Potom jsem situaci pochopitelně přehodnotil a přešel jsem u nás doma na stranu Manchesteru,” pokračoval Pogba s úšklebkem na tváři. Mezi další hráče, které jako malý zbožňoval, zařadil Ronalda, Ronaldinha a další francouzskou modlu Zidana.

Po svém návratu z Juventusu se Pogba na Old Trafford alespoň zatím nesetkal ani se špetkou porozumění. Přestože pravidelně střílí branky a asistuje, za svou ne zrovna vzorovou disciplínu to v médiích už několikrát pořádně schytal. Když potom ještě do éteru pošle nějaký svůj nevybíravý názor, má zaděláno na pokutu.

Drtivou většinu letošní sezóny mistr světa z roku 2018 promarodil. Kvůli zranění kotníku přišel o rovných čtyřicet zápasů a na ostrovech se hojně spekuluje o jeho prodeji. V minulých letech projevoval zájem Real Madrid, vzhledem k ekonomické krizi se však přestup tak drahého hráče zdá být v nedohlednu.

Vojt?ch Olšr / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Já jsem se úplně lekl, že ho chce Arsenal koupit

Tomguncz9

Smajlík 3 Též by na tebe měli Wellbecku Smajlík 2 Smajlík 2

AVSuvorov

.....dutohlav nezklamal,opět nepochopil obsah Smajlík 3 Smajlík 13 bez asistenta inkluze je marný Smajlík 12

TuffGong

Ne, to ty jsi nepochopil odpověď opice.

AVSuvorov

....nezapoměn autoketekce Smajlík 2 Smajlík 2 ....proč tu lezeš když nerozumíš psanému textu pologramotný blbe Smajlík 10

TuffGong
Wazz - 15.04. Odpovědět

ostravský whitetrash sfetovanej z mňauka má zase výlevy bělosti... Smajlík 3 Smajlík 3 heil hnídka špíno nemytá

Wazz

Píše živoucí důkaz evoluce. Smajlík 13

AVSuvorov
vrana17 - 16.04. Odpovědět

:-D u něho se proces obrátil.

vrana17
Reklama
Reklama
Nejnovější články