Zpět na » Premier League » Dayot Upamecano – cíl obou velkoklubů z Manchesteru

Premier League - Dayot Upamecano – cíl obou velkoklubů z Manchesteru

Dayot Upamecano – cíl obou velkoklubů z Manchesteru © skysports.com, fotbalportal.cz - Dayot Upamecano

2

Líbilo se

13.04. - Zbývá mu poslední rok smlouvy. Má předky z Guiney-Bissau, ale sám reprezentuje rodnou Francii. Momentálně v kategorii do 21 let. Od roku 2017 hájí barvy bundesligového Lipska. Patrik Schick o něm prohlásil, že ho jednou čeká velký přestup. Taková bomba by mohla vybouchnout velmi brzy. O Dayota Upamecana se zajímají Manchester City i Manchester United.

V platné smlouvě s německým klubem je doložka, ve které je zmíněna výstupní klauzule. Dayot Upamecano může z Lipska odejít, pokud bude zájemce ochoten zaplatit 60 miliónů eur. O jednadvacetiletého francouzského stopera bude velký zájem.

Podle všeho si jej vyhlédli Pep Guardiola i Ole Gunnar Solskjaer. Citizens doufají, že přivedou dva nové stopery. Potřebují zpevnit defenzivu. Mluví se o jménech, jako jsou Nathan Aké, Milan Škriniar, Jonny Evans či Çağlar Söyüncü. To Manchester United je spojován například s Kalidou Koulibalym.

Pro oba kluby z Manchesteru je ale nesmírně zajímavý právě Dayot Upamecano. V této sezóně odehrál v německé Bundeslize 21 utkání, všechna v základní sestavě. K tomu přidal 6 startů v Lize mistrů. Je základním stavebním kamenem obrany Lipska. Před pěti lety vyhrál s francouzskou sedmnáctkou mistrovství Evropy.

Rozhovory s oběma kluby jsou teprve na začátku. Roli samozřejmě hraje i současná nejistota. Nikdo neví, kdy se otevře přestupový trh a jak se vůbec bude v případě transferů postupovat.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 14.04. Odpovědět

Trošku zavádějící nadpis. Velkoklub je v Manchesteru poslední roky jen jeden.

Panyny
Wazz - 14.04. Odpovědět

naštěstí to bylo posední roky spíš na váš úkor tak to tolik nesere...letos už nic..manchester is red a tak to zůstane pokud vám ten titul nakonec dají... Smajlík 2

Wazz

Pár nepovedených let neudělá ze 140leté historie ( mimochodem nejúspěšnější klub v Anglii) velkoklubu nějaký provinční klub. Co jste pak vy bez posledních 2 let?

PepikzHane

V Manchesteru aspon jeden. V Poolu neni zadny od doby, co se zacala EPL.

BeckhamKakaZidane
DeviI - 14.04. Odpovědět

Přesně - City bude vždy jen malej bráška....

DeviI
Kuzma - 14.04. Odpovědět

A on si Arsenal dělal naděje. Smajlík 3
Kanonýři budou rádi, když jim za 30 mil. prodáme Smallinga Smajlík 4

Kuzma

Ty si opravdu myslíš že United jsou na tom lépe jako Arsenal ? Já nevím co vy debilové z United furt fetujete ale vaše arogance je fakt neskutečná. Co fanda United, to vymletý debil.

Gooners4ever
Wazz - 14.04. Odpovědět

až na jednu posranou sezónu kdy ten tvůj sajrajt udělal totální náhodou šňůru pár zápasů bez prohry tak byli, jsou a vždycky budou ty idiote..tak už se s tím smiř a konečně zavři tu tvou debilní drzou tlamu ty malej sopláku ...

Wazz
Kuzma - 14.04. Odpovědět

Tak o tom nepochybuj, že United je na tom MNOHEM lépe než Arsenal.
Jestli je fanouškům Manchesteru United vyčítáno, že teď žijí jen z historie, tak je na tom Arsenal mnohem hůře - žijí jen z jedné sezony The Invincibles a to je dost málo na "velkoklub" jakým se cítí Smajlík 3

Kuzma

Ty na mě vůbec nereaguj ty zbytečnej odpade, nikdo se tě na nic neptal.

Gooners4ever
Wazz - 14.04. Odpovědět

ta sedla Kuzmič... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

Cíl všech

Tomguncz9
Wazz - 14.04. Odpovědět

no spíš už je jasný koho odmítl... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články