Zpět na » Premier League » Coppel chce získat dva mladé hráče

Premier League - Coppel chce získat dva mladé hráče

0

Líbilo se

17.01. - Senegalský reprezentant Daniel Bocande a Ir Alan Bennett jsou na seznamu posil trenéra Readingu Stevea Coppela. Readingský kouč je momentálně zkouší a pokud vše půjde bez problémů, mohla by tato dvojice k Royals přestoupit.

Bocande v současnosti hraje francouzskou Ligue 2 za Méty a v úterý odehrál za zavřenými dveřmi celých 90 minut v přátelském zápase proti Charltonu.

V Métách letos dostal jen jedinou příležitost ke hře a není tam moc spokojen. I proto se snaží udělat na readingské vedení dojem a jestliže se mu bude dařit, mohlo by angažmá na Majeski Stadium skutečně přijít.

Zraky Stevea Coppela míří také do Irska. Konkrétně na obránce Cork City – Alana Bennetta.

Dřívější irský reprezentant do 21 let je považován za jednoho z nejlepších zadáků Eircom League (irská nejvyšší fotbalová soutěž) a jeho cena se pohybuje okolo 300 000 liber.

Cork už v roce 2005 prodal do Readingu dva své hráče. Aktuálně nejlepšího střelce týmu Royals Kevina Doylea a Shanea Longa. Ředitel v současné době 4. celku tamní ligy Nicky Hammond potvrdil, že anglické mužstvo má o jejich hráče eminentní zájem.

/ itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články