Zpět na » Premier League » Nová smlouva pro Donga

Premier League - Nová smlouva pro Donga

0

Líbilo se

17.01. - Čínský reprezentant Dong Fangzhou podepsal novou smlouvu v Manchesteru United a bude dále ve své kariéře pokračovat v anglické Premier League.

Tento útočník byl svěřen do péče belgického mužstva Royal Antverpy na 2,5 roku, v prosinci dostal povolení pracovat v Anglii a Sir Alex Ferguson s ním počítá jako s hráčem do „A“ mužstva.

Dong se dohodl na smlouvě do roku 2010 a bude oblékat dres s číslem 21. S angažováním Donga to vypadá, že v mužstvu Red Devils si zahraje první Číňan, jako senior.

V roce 2004 přišel do Evropy z Dalian Shide a i když od začátku ukazoval své kvality, byl poslán United právě do Antverp. V tomto klubu nastřílel v 61 zápasech 35 gólů a stal se jeho kanonýrem. Ferguson s tímto fotbalistou počítá do prvního týmu Manchesteru United už v dohledné budoucnosti.

„Jsme velmi rádi, že se nám ho nakonec podařilo získat a může za nás hrát. Obětoval dva a půl roku v Royal Antverpy, kde dokázal jak je trpělivý a odhodlaný. Je rychlý a atletický typ. S trénováním v prvním mužstvu se může jenom zlepšovat,“ sdělil trenér Rudých Ďáblů na oficiálních stránkách klubu.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články