Zpět na » Premier League » Hlavní letní přestupový cíl Mikela Artety? Arsenal by měl posílit mladý záložník Valencie

Premier League - Hlavní letní přestupový cíl Mikela Artety? Arsenal by měl posílit mladý záložník Valencie

Hlavní letní přestupový cíl Mikela Artety? Arsenal by měl posílit mladý záložník Valencie © express.co.uk - Mikel Arteta

1

Líbilo se

27.03. - VIDEO Manažer Mikel Arteta by rád posílil po otevření letního přestupového okna Arsenal o tvořivého záložníka a podle informací televizní stanice Sky si jako hlavní přestupový cíl vyhlédl středopolaře Valencie. Obecně se přitom očekává, že 23letý záložník nebude jedinou posilou Arsenalu z Artetova rodného Španělska.

Jméno mladého záložníka Valencie Carlose Solera se už několikrát objevilo v souvislosti se zájmem Arsenalu a podle televizní stanice Sky je bývalý španělský reprezentant do 21 let skutečně velice vysoko na nákupním seznamu Mikela Artety.

Soler patří už několik sezón mezi klíčové hráče Valencie, za kterou dosud odehrál 105 utkání La Ligy a 11 v Lize mistrů a na svém kontě má 17 nastřílených gólů ve všech soutěžích.

Mladý Španěl teprve v prosinci loňského roku podepsal v klubu novou smlouvu až do roku 2023, takže jeho příchod na Emirates Stadium by nemusel být levnou záležitostí, deník Marca ale uvádí, že Valencia bude muset v létě prodat hráče za více než 36 milionů liber.

V lednu klub jednal o prodeji útočníka Rodriga do Barcelony, z transferu ale sešlo a Valencia tak bude muset kvůli finanční stránce klubu zpeněžit v létě pravděpodobně i některou ze svých opor.

Vedle posily do středu zálohy se Arsenal intenzivně zajímá také o příchod nového stopera a na seznamu má krok jiných alternativ také obránce Frankfurtu Evana N´Dicku.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 28.03. Odpovědět

PŘESTAŇTE MI MAZAT KOMENTÁŔÉ WTF!!! PŘESTAŇTE MI MAZAT KOMENTÁŔÉ WTF!!! PŘESTAŇTE MI MAZAT KOMENTÁŔÉ WTF!!! PŘESTAŇTE MI MAZAT KOMENTÁŔÉ WTF!!!

Ministr
Wazz - 28.03. Odpovědět

preisler asi neunesl, že jsi si dovolil nazvat Rivalda simulantem Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Ministr - 28.03. Odpovědět

Ty vole... Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 2

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články