Zpět na » Premier League » Hostování Odiona Ighala v Manchesteru United by mělo být prodlouženo. A pak?

Premier League - Hostování Odiona Ighala v Manchesteru United by mělo být prodlouženo. A pak?

Hostování Odiona Ighala v Manchesteru United by mělo být prodlouženo. A pak? © goal.com, fotbalportal.cz - Odion Ighalo

1

Líbilo se

24.03. - Byl to poměrně nečekaný transfer. Ovšem Manchester United během ledna nutně potřeboval sehnat útočníka. Nakonec až poslední možný den získal třicetiletého Odiona Ighala. Nigérijský útočník přišel na Old Trafford na půlroční hostování z čínského klubu Šanghaj Šen-chua. To má vypršet na konci května. Mělo by být o měsíc prodlouženo. A co nastane potom?

Jednatřicátého května by mělo Odionu Ighalovi vypršet hostování v Manchesteru United. Kvůli pandemii nového koronaviru COVID-19 bude velmi pravděpodobně prodlouženo o měsíc, tedy do 30. června.

Ighaloův mateřský klub z čínské Super League, Šanghaj Šen-chua, očekává, že se hráč vrátí poté, co skončí jeho hostování na Old Trafford.

Začátkem tohoto měsíce ale Ole Gunnar Solskjaer navrhl, aby mohl Odion Ighalo zůstat v Manchesteru United déle. United mají možnost Ighala koupit natrvalo, jakmile doba jeho hostování vyprší.

Od chvíle, kdy do klubu přišel, bojuje o tuto možnost ze všech sil. Ighalo se ukazuje jako velmi chytrý příchod. Za Rudé ďábly stihl naskočit do 7 utkání. Třikrát byl v základní sestavě. A právě v těchto třech duelech nasbíral dohromady 4 góly a jednu asistenci.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 25.03. Odpovědět

Ighalo je sympaťák. Pokud by cena nepřesáhla částku 20 mil. eur, tak bych do toho šel. Taky by záleželo, jestli by si v takovém případě nechal šáhnout na plat. Psalo se, že v Číně bral okolo 300/week, ale aby mohl hrát za United, spokojil se s polovinou ...
Plný čínský plat bych mu nedával, to je už fakt pak za čarou ...

Kuzma
Wazz - 26.03. Odpovědět

tak dnes dostal z čajny nabídku na 400/week ... Smajlík 2 Smajlík 2 rejžáci asi zjistili o co přichází...

Wazz
DeviI - 24.03. Odpovědět

A pak ukončeno....

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články