Zpět na » Premier League » Chelsea hledá nového defenzivního záložníka. Má zájem o hvězdu West Hamu

Premier League - Chelsea hledá nového defenzivního záložníka. Má zájem o hvězdu West Hamu

Chelsea hledá nového defenzivního záložníka. Má zájem o hvězdu West Hamu © express.co.uk - Declan Rice

0

Líbilo se

23.03. - VIDEO Chelsea chce podle informací televizní stanice Sky Sports posílit tým po otevření letního přestupového okna o nového defenzivního záložníka a potenciální posilu si vyhlédla ve West Hamu United. Blues, kteří už v lednu usilovali o příchod Boubakaryho Soumareho z Lille, se nyní zaměřili na anglického reprezentanta Declana Rice.

Bývalý mládežnický reprezentant Irska a nyní člen národního týmu Anglie patří v letošní sezóně mezi klíčové hráče West Hamu, za který si v 29 utkáních Premier League připsal dvě asistence.

Rice by Chelsea rozhodně nevyšel levně, ve West Hamu má totiž ještě čtyřletou smlouvu s opcí na prodloužení o další rok a v 21 letech patří mezi nejtalentovanější hráče na Ostrovech.

Chelsea hledala nového defenzivního záložníka na trhu už v lednu, kdy jevila velký zájem především o Boubakaryho Soumareho z Lille, mladý Francouz se však nakonec rozhodl zůstat v Ligue 1.

Nyní tak padl Blues do oka mladý středopolař West Hamu, kterého pojí přátelství se záložníkem Chelsea Masonem Mountem, se kterým byl také nedávno vyfotografován v severolondýnském centru ve chvíli, kdy Mount porušoval nařízenou karanténu.

Chelsea má v plánu pokusit se Rice podepsat po otevření přestupového okna, jenže stále není jisté, kdy k tomu dojde. Otevření přestupového termínu v Anglii je naplánováno na 18. června, kvůli možnému posunutí konce sezóny se ale pravděpodobně bude odkládat na pozdější termín.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články