Zpět na » Premier League » Čecha mrzí Huntův přístup

Premier League - Čecha mrzí Huntův přístup

0

Líbilo se

19.01. - Český brankář ve službách Chelsea Petr Čech přiznal, že jej stále mrzí, že mu Stephen Hunt z Readingu ani nezavolal. Kontakt mezi zraněným Čechem a "viníkem" Huntem prý proběhl pouze na formální úrovni.

O tom, jak Stephen Hunt prorazil v pádu Petru Čechovi lebku, bylo napsáno už mnoho řádků. Hunt si poté vysloužil kritiku zejména od Josého Mourinha a fanoušků Chelsea. Uzdravený Čech by měl o víkendu konečně naskočit do sestavy Chelsea v zápase s Liverpoolem. Ještě před očekávaným návratem připustil, že ho mrzí, že Hunt se s ním nepokusil nijak zkontaktovat a promluvit si o celém incidentu.

"Docela mě zklamalo, když jsem viděl, kolik toho Stephen Hunt napovídal v tisku, ale mě nikdy ani nezavolal. Myslím, že by to nebyl problém," řekl Čech deníku The Sun.

"Ani mi nenapsal. V říjnu mi sice přišel dopis s oficiální omluvou Readingu, kde byl jeho podpis, ale nic víc," přiznal jen formální kontakt.

Mezi fanoušky se neustále vedou také diskuze o tom, zda byl Huntův zákrok úmyslný či ne. Neví to však ani sám postižený Čech.

"Nevím, jestli to bylo úmyslné. Už to ani vědět nechci. Říkal jsem si, že i pro něj musí být složité s tím žít," dodal Čech.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reklama
Reklama
Nejnovější články