Zpět na » Premier League » Pokárání i pochopení od Mourinha: Tohle si profík nesmí dovolit. Ale když uráží vaši rodinu…

Premier League - Pokárání i pochopení od Mourinha: Tohle si profík nesmí dovolit. Ale když uráží vaši rodinu…

Pokárání i pochopení od Mourinha: Tohle si profík nesmí dovolit. Ale když uráží vaši rodinu… © express.co.uk - Eric Dier a José Mourinho

0

Líbilo se

05.03. - Podobné obrázky, kdy hráč vtrhne na tribuny, jsme zvyklí spíše vídat v nějakých nižších jihoamerických soutěžích, kde jsou emoce vyšponované na tu největší možnou mez. Včerejší extempore záložníka Tottenahmu Erica Diera proto hodně šokovalo. Málokdo by čekal, že se taková situace může přihodit i v tak seriózní soutěži, jakou anglický FA Cup bezesporu je. A navíc anglickému reprezentantovi.

Záložník Eric Dier včera vrthl po skončení osmifinálového zápasu FA Cupu s Norwichem na tribunu Tottenham Hotspur Stadium jako bůh pomsty. Skutečně se šel pomstít. Za svého bratra, který se dostal do křížku s nespokojeným fanouškem na tribuně. Ten kritizoval výkon právě anglického reprezentanta, jehož se sourozenec zastával a hájil ho.

Ačkoliv se z jistého pohledu dá chování Diera pochopit, jako profesionální fotbalista by se měl podobným výstřelkům vyhnout. Ostatně podobně to viděl i manažer Kohoutů José Mourinho.

„Myslím si, že tohle do hry nepatří. Eric Dier udělal něco, co si jako profesionál nesmí dovolit. Ale když někdo napadá vás nebo vaši rodinu, v tomto případě mladšího bratra...," pronesl svůj názor portugalský manažer.

„Ten člověk napadl Erica, mladší bratr byl z celé situace nešťastný, stejně jako Eric. Jako profesionálové si ale podobné záležitosti nesmíme dovolit," pokračoval k celé kauze Mourinho.

Na otázku, jestli by případně schvaloval trest od vedení klubu pro Diera za včerejší incident, kategoricky uvedl: „Jestli by vedení chtělo Erica potrestat, zásadně bych s tím nesouhlasil. Ale opakuji, to, co udělal, je špatně."

Manažer rovněž zkritizoval fanoušky, kteří se v uvedeném sektoru shromažďují. „V tomto prostoru nejsou skuteční příznivci Tottenhamu. Ano, někteří z nich jsou, ale většina jich je ze spřízněných firem, spousta lidí má speciální status, jsou tu na pozvání. To je zřejmě ten sektor, kde já mám často pochybnosti, jestli tohle jsou skuteční příznivci."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 06.03. Odpovědět

stačí se podívat, kdo je autor článku a nemáme se o čem bavit...

Wazz
- 06.03. Odpovědět

Jestli slepicím dřív ostatní fanoušci něco záviděli, tak schopného sympaťáka na lávce, teď už jsou k smíchu komplet...

Celej tenhle pruser jde na adresu Levyho. Nemel davat smlouvu trenerovi, kteremu se smeje uz nekolik let cely fotbalovy svet. Pokud sleduju, kolik skod za poslednich let napachal vsude a presto mu dam nekolikalety kontrakt, potrebuju okamzite nastoupit do léčebny a nevylejzat dokud mi to nedojde. Jenze Levy do lecebny nenastoupil a ani ho tam nikdo neodvezl, takze tady pak mame pruser, kterej bude sahat az do takovych extremu.

barbossaCFC
peeko83 - 05.03. Odpovědět

Toto není extrém a či s tím má společného Mourinho?

peeko83
peeko83 - 05.03. Odpovědět

Či=co

peeko83

Vsiml jsi si nekdy, ze by se za dob Pokeho fanousci posmivali svym hracum a urazeli je, nebo ze by to zaslo do takoveho extremu jako vcera nebo predminuly zapas ? Nebo myslis, ze to co se delo na tribune vzniko z jineho duvodu nez z predvedeneho vykonu a zpusobu hry, kterym se tym prezentuje ? Ze fanousci, kteri se smali predtim United a Joseho tiskovkam, na kterych porad fnukal a vymlouval se a smali se jeho prohram ho najednou maji ve svem klubu a budou spokojeni a tolerovat to ?

barbossaCFC
peeko83 - 06.03. Odpovědět

To se už a stalo trenérům a fotbalisti běžně po tribunách neběhají. Shoda okolností a Dierovo neprofesionální selhání. Víc za tím nehledej nebo se z tebe stane autor článku. Nic ve zlém.

peeko83
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články