Zpět na » Premier League » Heinze spojován se Spurs

Premier League - Heinze spojován se Spurs

0

Líbilo se

17.01. - Obránce Manchesteru United Gabriel Heinze by se v případě odchodu z Old Trafford mohl stěhovat do Tottenhamu. Ten je údajně připraven nabídnout cenu pěti miliónů liber. O Argentince mají zájem i další kluby, reálnost jeho transferu je však pouze ve fází spekulací.

Ty vyvstaly poté, co se Heinze nedokázal po návratu z nepříjemného zranění opětovně usadit v základní jedenáctce vedoucího týmu ligy.

Na jeho obvyklém postě, levém kraji obrany, předvádí skvělé výkony Patrice Evra, jedním z možných přestupových cílů Sira Alexe Fergusona je navíc i mladíček ze Southamptonu Gareth Bale.

Setrvání Heinzeho je tak otázkou, jedním z možných impulsů jeho přestupu by mohl být právě případný nákup Baleho.

Do svých řad by jej chtěli v Juventusu či v jeho bývalém klubu Paris Saint Germain, jedním ze zájemců je údajně i Tottenham.

Spurs mají sice na postu levého beka Benoita Assou-Ekotta a Lee Young-pyo, ovšem fakt, že právě tato pozice dělá Martinu Jolovi problémy, vyvolává snahu o získání Heinzeho.

Sám hráč se před pár dny nechal slyšet s těmito slovy: "Vím, že by mě několik klubů chtělo získat. Na Manchesteru United ale závisí rozhodnutí, zda mě nadále chce či nikoliv."

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články