Zpět na » Premier League » Nečekaná jobovka: Liverpool nemusí získat anglický titul

Premier League - Nečekaná jobovka: Liverpool nemusí získat anglický titul

Nečekaná jobovka: Liverpool nemusí získat anglický titul © thesun.co.uk - Bude takto slavit Liverpool ligový titul?

1

Líbilo se

29.02. - V Premier League je odehráno momentálně 27 kol a v čele tabulky má suverénní Liverpool náskok 22 bodů na druhý Manchester City. Matematicky sice ještě titul slavit nemůže, ale je více než jasné, že svěřencům Jürgena Kloppa už první titul po třiceti letech nikdo nesebere. I když jistá hrozba tady přeci jen je.

A to hrozba taková, která ohromuje aktuálně celu zeměkouli a jež se netýká pouze světa sportu. Jde o obávaný koronavirus, jež momentálně hýbe světem a má na svědomí už stovky obětí.

Z obavy před šířením této nemoci se v postižených oblastech ruší akce, na níž se předpokládá shluk většího množství osob, tedy i sportovní podniky, případně se jejich konání plánuje za zavřenými dveřmi, bez přítomnosti fanoušků. Taková situace například nastala v italské Serii A, kde se šest zápasů bude hrát bez diváků.

A právě to může být kamenem úrazu na cestě Liverpoolu za vysněným titulem. Podle informací deníku The Telegraph může nastat situace, že britská vláda přijme dvouměsíční opatření, na jehož základě zruší konání všech sportovních akcí, což se samozřejmě dotkne i nejvyšší anglické soutěže Premier League.

Jelikož nikdy v minulosti nenastala situace, kdy by byla soutěž na tak dlouhou dobu přerušena, není jasné, jaké opatření vedení soutěže zaujme v případě, že by se anglická liga nestihla dohrát. Jestli budou výsledky Premier League, v níž schází odehrát 11 kol, kompletně anulovány, nebo budou stávající pozice v tabulce stanoveny jako konečné a Liverpool tak bude prohlášen za jejího vítěze.

Nejde ale pouze o titul, ve hře jsou i sestupové pozice a místa, z nichž se postupuje do pohárové Evropy. Experti odhadují, že kluby, které by zůstaly na posledních třech místech, by nesestupovaly a hrály Premier League i v další sezóně.

Fanoušci se nyní modlí, aby taková krajní situace pokud možno vůbec nenastala.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Redsss - 29.02. Odpovědět

Moze nastat ale dufam ze nenastane ale bolo by to svinstvo ak by sa tak stalo...

Redsss
Azhus - 29.02. Odpovědět

Rozhodně to není bullshit ani blábol jak si tady někteří myslí jde o reálnou hrozbou která může nastat

Azhus
Forte02 - 29.02. Odpovědět

Může nastat a jen ignorat to nevidí.

Forte02
Kuzma - 29.02. Odpovědět

Bullshit Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

Len aby sa cigánske ligy dohrali

Trufalino

Sorry to mal byť koment na tých dvoch nimandov nad tebou

Trufalino

Bla bla blabol.

Trufalino
Mooooo - 29.02. Odpovědět

Jasne zcela logicky anglani po 28 kolech reknou a hovno vsichni nula bodu. A sestupuje enyky benyky Manchester City, Liverpool a Arsenal a Mistr bude bum bac treba Norwich a spolecne s nim do LM postupuje Burnley, Villa a Watford hotovo slus takhle to bude hosi, mate smulu, protoze koronavirus. Moc se vam omlouvame zkuste ten titul ziskat nekdy jindy a prosim vyhnete se rocnikum, kdy by se mohla objevit nejaka epidemie.

Mooooo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články