Zpět na » Premier League » Pod Ole Gunnarem Solskjaerem jsme nastaveni na dlouhodobý úspěch, tvrdí Ed Woodward

Premier League - Pod Ole Gunnarem Solskjaerem jsme nastaveni na dlouhodobý úspěch, tvrdí Ed Woodward

Pod Ole Gunnarem Solskjaerem jsme nastaveni na dlouhodobý úspěch, tvrdí Ed Woodward © express.co.uk, fotbalportal.cz - Woodward a Solskjaer

5

Líbilo se

25.02. - Manchester United ani v této sezóně nebojuje o titul. Znovu svádí tuhé boje o to, aby si vůbec vybojoval účast v příštím ročníku Champions League. Momentálně je na pátém místě. Je stále ve hře v FA Cupu a také v Evropské lize. Ed Woodward, předseda Red Devils, věří, že vše běží správným směrem a že Rudí ďáblové jsou díky Ole Gunnaru Solskjaerovi nastaveni velmi dobře.

Na vedoucí Liverpool, který je ale odskočen celému zbytku Anglie, ztrácí 38 bodů. To pro fanoušky Manchesteru United jistě není hezký pohled. Klub z Old Trafford se nachází na páté příčce. Na čtvrtou Chelsea mu schází 3 body, takže nic není ztraceno.

V lednu přišel za velké peníze Bruno Fernandes. Na hostování také získali Odeona Ighala. Ed Woodward vidí před Manchesterem United světlou budoucnost. Čiší optimismem. Podle něj je klub pod Ole Gunnarem Solskjaerem nastaven na dlouhodobý úspěch.

„Vstupujeme do závěrečné třetiny sezóny. Tlačíme na to, abychom měli vynikající závěr v Premier League. Čeká nás Evropská liga i FA Cup.“

„Pokračujeme v obnově našeho týmu. Už se udělalo mnoho změn, co se týče hráčských změn. Získali jsme hodně hráčů. Máme i spoustu hráčů, kteří prošli naší akademií. To vše je základ pro dlouhodobý úspěch, na kterém všichni pracujeme. Realizujeme náš plán a naši vizi pod Olem.“

Norský kouč tedy nejspíš může být naprosto v klidu. O jeho budoucnosti se na Old Trafford pravděpodobně nediskutuje.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbaportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

....Pat a Mat . Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13

TuffGong

Já bych mu ty 3 roky čas dal. Koneckonců s Molde hrál zápasy ,které končily výhrami 5 gólů pro ně ,a to zdaleka neměli takový rozpočet. Nehledě na kvalitu ligy.. Od odchodu Fergusona nedostal nikdo víc jak dva roky, dal bych mu ty tři ,i kdybychom měli být 12tí.. Ono vytřídit ten odpad není jen tak. Saf to taky musel celé překopat než z toho byl tým dle jeho představ a taky musel hrát tři roky piču.. Bohužel no..

AVSuvorov
peeko83 - 26.02. Odpovědět

Je pravda, že na přestavbu týmu je čas potřeba. Musím uznat, že zatím Ole v tomto ohledu funguje. Postupně se zbavuje zbytečných, přeplacených a nefungujících hráčů a koupené posily mají smysl a dobře se zapracovaly do sestavy. Takže jen tak dál a bude zase dobře.

peeko83

A ty mladý pušky taky dobrý, ještě bych ale rád viděl hrát Chonga. Květák a xicht je to děsnej, ale pořád se o něm mluví, jako o obrovskym talentu.

NoIscoNoDisco
Kuzma - 26.02. Odpovědět

Já si právě nemyslím, že se zbavuje zbytečných hráčů. V United je přes rok, a měl dost času vyházet odpad typu Lingard, Pereira apod. Místo nich mohli hrát stabilně mladíci a nemusel by hrozit jejich odchod. Přínos těch dvou je stejně minimální a tak nebylo a není co ztratit. Teď se "hraje" jen o jejich hodnotu při případném prodeji. Youngovi nabízeli modré z nebe aby zůstal - přitom tu už tak 3 roky neměl co dělat. Příchody hodnotím kladně, ale u těch odchodů to je slabší. Ed musí zamakat ...

Kuzma
Kuzma - 26.02. Odpovědět

... a musí už teď dělat na přestupech, tak jako Chelsea. Musí počítat s EURem a případným navýšením hráčů po něm. Ne vše dělat tak jako vždy na poslední chvíli.
A taky se už zbavit Pogby, očividně za nás hrát nechce ( byť se sám veřejně nevyjádřil ) a pořídit 2 záložníky místo něj. Takové, kteří budou chtít za nás opravdu hrát.

Kuzma
peeko83 - 26.02. Odpovědět

Hráči, které zmiňuješ jsou v pořadí, ale v MU to z jistých důvodů nejde rychleji Smajlík 2
U Yuonga je zajímavé, jak se v italské lize rychle chytl. Navíc v Interu. Nevypovídá to o něčem? Minimálně o kvalitě tamní ligy.

peeko83
Wazz - 26.02. Odpovědět

Kuzmo chelsea není opravdu ten správný příklad jak se chovat o přestupáku..... Smajlík 7

Wazz

Úplně není, ale líbí se mi například přestupová filozofie Dortmundu, levně nakoupit, udělat superhvězdu a draze prodat

Tomguncz9
Kuzma - 27.02. Odpovědět

Já to myslel teď v souvislosti se Ziyechem ...

Kuzma
Wazz - 26.02. Odpovědět

Dortmund je kapitola sama o sobě...tomu se jen tak nějakeý klub nepřiblíží...United potřebují čas a trpělivost ..příchod Bruna a kluků jako je Wan Bissaka a Maguire je už samo o sobě obrovské plus..oproti tomu co na přestupácích předváděli Olého předchudci

Wazz

Manchester United pravděpodobně v létě prodá duo Jesse Lingard a Andreas Pereira.

ZDROJ: BBC Sport

AVSuvorov
Wazz - 27.02. Odpovědět

do chelsea místo williana a pedra dobrá volba...SuprFrantík už prý vybírá rubly... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

Paráda, jen tak dál. Smajlík 4

vladcevesmiru1

Šašci Smajlík 3

Rudejdablik
balmain - 25.02. Odpovědět

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

balmain

To znamená, že oba dva tam budou ještě hodně dlouhou dobu, no to se mají fans United na co těšit

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články