Zpět na » Premier League » Hleb: Sheva je na Anglii starý

Premier League - Hleb: Sheva je na Anglii starý

0

Líbilo se

16.01. - S odvážným tvrzením se vytasil Aleksander Hleb, záložník Arsenalu. Běloruský reprezentant tvrdí, že trápící se Andrej Ĺ evčenko je na Premier League příliš starý, a proto se nedokáže vyrovnat s vysokým tempem a nasazením v ligových zápasech.

Hvězdnému Ukrajinci je již třicet let a zatím rozhodně nepotvrdil oprávněnost ceny, za kterou přišel (30 milionů liber). Pod kotel mu přiložil i Hleb:

"Přestup do Anglie na sklonku kariéry bych nikdy neriskoval. Čím jste starší, tím je to těžší. Nikdy jsem nebyl přesvědčený o tom, že by zrovna on mohl hrát v Anglii. Ale nic proti němu nemám, respektuji ho a jako fotbalisty si ho vážím. Problém je v odlišném stylu anglické ligy. Tempo je vysoké a na hřišti není moc času na přemýšlení. Italská a anglická liga jsou úplně jiné. Čím je hráč mladší, tím snadnější je pro něj zvyknout si na anglický fotbal. Mluví se také o tom, že Jose Mourinho a Ĺ evčenko nenašli společnou řeč. Ze své vlastní zkušenosti vím, že to není dobré. Pomoc Arsena Wengera v začátcích mého působení v Arsenalu byla neocenitelná," řekl Hleb deníku The Sun.

Kritiky se nevyvaroval ani Jose Mourinho. Trenér ukrajinské reprezentace Oleg Blochin mu vyčítá špatný přístup k Ĺ evčenkovi:

"Jedna věc je, když na hráče vyvíjí tlak tisk a fanoušci. Ale když už ani sám manažer není schopen hráče podpořit, tak je to nepochopitelné a pro oba nepříjemné."

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články