Zpět na » Premier League » Arséne Wenger vrátil Unai Emerymu jeho kritiku. Arsenal nebyl v úpadku, prohlásil

Premier League - Arséne Wenger vrátil Unai Emerymu jeho kritiku. Arsenal nebyl v úpadku, prohlásil

Arséne Wenger vrátil Unai Emerymu jeho kritiku. Arsenal nebyl v úpadku, prohlásil © sports.yahoo.com - Unai Emery

0

Líbilo se

23.02. - Arséne Wenger odmítl kritiku bývalého manažera Arsenalu Unaie Emeryho, že klub byl v úpadku, když jej v roce 2018 přebíral. Emery, který byl po katastrofálním vstupu do sezóny v listopadu propuštěn z Emirates Stadium, popsal Arsenal při svém rozhovoru s France Football na začátku měsíce jako klub na “sestupném svahu“.

Bývalý manažer Sevilly a Paris Saint-Germain v rozhovoru pro France Football prohlásil, že Arsenal byl na sestupném svahu už dva roky předtím, než do klubu přišel.

„Zastavili jsme tento pád a dokonce jsme začali s přestavbou klubu postupem do finále Evropské ligy a pátým místem v lize se ztrátou jediného bodu na Tottenham, přestože jsme získali jen jeden bod z posledních pěti zápasů,“ řekl Emery.

„Kvalifikaci do Ligy mistrů jsme měli ve svých rukou, ale nakonec se to pokazilo. Ale byla to dobrá sezóna a měli jsme představu, že se budeme dále zlepšovat.“

Emery také obvinil některé ze svých bývalých svěřenců, že neměli dobrý přístup, jeho předchůdce Arséne Wenger ale s jeho slovy rázně nesouhlasí.

„V roce 2017 jsme získali 75 bodů a vyhráli FA Cup a rok předtím jsme skončili na druhém místě v lize, takže nemůžete mluvit o úpadku,“ prohlásil Wenger.

„Arsenal je klub, který je z finančního hlediska velice silný. Má dobré hráče, a když jste manažer, musíte si stát za tím, co děláte a neohlížet se kolem sebe.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 20 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... a tento tyden maji zase super tipy na LM :)

schickula
Wazz - 24.02. Odpovědět

dva idioti se hádají kdo víc doprasil tu jejch latrínu... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
spirki - 24.02. Odpovědět

Říká fanoušek United Smajlík 2 Smajlík 3

spirki

Emery ty jsi vemeno. krom Sevilly jsi nikde nic nedokazal, krom toho hazet sve neuspechy na vsechny okolo jen ne na sebe. slovicko sebereflexe asi nema ve slovniku uplakanek

HyperioN

Asi tak Smajlík 3

RedGunner
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články