Zpět na » Premier League » Rovers neuspěli s nabídkou za Dunna

Premier League - Rovers neuspěli s nabídkou za Dunna

0

Líbilo se

16.01. - Trenér Birminghamu Steve Bruce věří, že přestup jeho svěřence Davida Dunna do Blackburnu je velice nepravděpodobný. Hráče se snaží usilovně získat Bolton a Dunn se do svého bývalého klubu už nejspíš nevrátí.

Dunn prošel u Wanderers v úterý odpoledne zdravotními testy a zdá se, že v tomto klubu podepíše, navzdory zájmu jeho bývalého zaměstnatele Blackburnu.

Rovers v úterý rovněž obnovili nabídku, ale Bruce odhalil, že s takovou částkou asi neuspějí, protože Bolton souhlasil s 2,2 milióny liber, které Blackburn není schopen zaplatit.

Trenér očekává Dunnův podpis smlouvy na Reebok Stadium.

„Zatímco jsme hovořili s Dunnym, probíhaly rozhovory s Boltonem. Zajímali se o něj delší dobu. Jeho zranění měli dobře zdokumentované a jejich kouč Sam Allardyce věděl koho přivádí. Testování zvládnul. Mluvil jsem s ním půl hodiny poté, co prošel všemi testy. Předpokládám, že podepíše v Boltonu. Udržoval jsem rovněž kontakt s Blackburnem, který se chystal přijít s protinabídkou. Neobdrželi jsme od nich nic, ovšem jejich zájem přetrvával i tak si myslím, že už je pro ně pozdě. Dunny se rozhodl jít k Wanderers a Rovers se rozhodně nabídce Boltonu nepřiblížil. Jde o sumu 2.2 miliónů liber. Cítíme, že změní své dosavadní působiště a také mu to přejeme,“ sdělil kouč Briminghamu.

Bruce nedokázal skrýt své zklamání s hrozícím odchodem tohoto fotbalisty, protože Dunn přestoupil v roce 2003 z Blackburnu za 5,5 miliónů liber a od začátku dokazoval své kvality.

„Dunny za nás startoval pouze ve 27 zápasech. Je to smůla pro Birmingham a také pro něho samého, neboť s jeho příchodem se nám dostalo skvělého záložníka. Je to škoda. Dunn má nesporný talent a v Birmingamu patří k nejlepším. Pro mě to znamená jedno z největších zklamání od doby, kdy jsem začal působit v birminghamském mužstvu,“ dodal Bruce.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články