Zpět na » Premier League » Jol hodlá opět utrácet

Premier League - Jol hodlá opět utrácet

0

Líbilo se

Včera 17:43 - Martin Jol bude v lednu hodně zaneprázdněný. I přes výrazné letní posílení kádru chce do Tottenhamu přivést hned pět špičkových fotbalistů - Antona Ferdinanda, Ashleyho Younga, Darrena Benta, Curtise Daviese a Djibrila Cissého.

Střední obránce je už několik měsíců místo, které Spurs trápí nejvíce. Ačkoliv West Hamu trvá na tom, že Antona Ferdinanda neprodá dříve než v létě, nevzdal se Jol naděje přivést anglického reprezentanta do jedenadvaceti let už v zimě. Holandský kouč je připraven nabídnout Hammers sedm milionů liber plus Paula Stalteriho a Caluma Davenporta jako součást výměny.

Dalším obráncem, kterého by na White Hart Lane rád viděl, je Curtis Davies z West Bromwiche. Jolovým cílem je vybudovat v Tottenhamu tým založený na anglických "mladých puškách". Davies však nebude levnou záležitostí, neboť manažer West Bromu Tony Mowbray si svého beka cení na dvanáct milionů liber.

Davenport by se mohl stát také součástí obchodu s Watfordem. Z posledního týmu Premier League by si Jol rád přivedl Ashleyho Younga. Ten už měl namířeno do West Hamu, který za něj byl ochoten zaplatit přes devět milionů liber, ale mladý forvard nakonec přestup odmítl.

V útoku je Jol připraven uvolnit egyptského rebela Mida i irského rychlíka Robbieho Keana. Ten by mohl zamířit na hostování do skotského Celticu. Odchody by mohly ovšem nastat pouze v případě, že se Jolovi podaří získat z Charltonu Darrena Benta a také Francouze Djibrila Cissého. Ten po těžké zloměnině nohy nastřílel během pěti zápasů za Marseille čtyři branky. Cissé je sice stále hráčem Liverpoolu a v Marseille je pouze na hostování, ale Rafael Benitez zamýšlí jej už v lednu definitivně prodat.

Martin Vymyslický / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články