Zpět na » Premier League » Edinson Cavani do Chelsea? Uvidíme, přiznal Frank Lampard

Premier League - Edinson Cavani do Chelsea? Uvidíme, přiznal Frank Lampard

Edinson Cavani do Chelsea? Uvidíme, přiznal Frank Lampard © express.co.uk - Edinson Cavani

0

Líbilo se

20.01. - Manažer Chelsea Frank Lampard přiznal, že je tento měsíc otevřen příchodu hráčů na krátkodobé smlouvy a nevyloučil, že se klub pokusí získat útočníka PSG Edinsona Cavaniho. 32letému uruguayskému reprezentantovi vyprší v Paříži už na konci letošní sezóny smlouva a už dříve přiznal, že chce klub ještě během ledna opustit.

Lampard netají svůj cíl přivést do týmu nového útočníka, který by mohl pomoci vyřešit problémy jeho týmu se střeleckým trápením proti klubům, které vyznávají hluboko zataženou defenzívu.

Tento problém se znovu ukázal o víkendu, kdy Chelsea nedokázala využít nespočtu šancí, které měla v zápase proti Newcastlu United a přestože po celý zápas dominovala, prohrála po gólu v nastavení 1:0.

Po prohře s Newcastlem zůstává Chelsea na čtvrté příčce tabulky Premier League, s náskokem pouhých pěti bodů na pátý Manchester United a Lampard připustil, že tým potřebuje posílit, pokud si chce udržet příčky zajišťující kvalifikaci do Ligy mistrů.

Na otázku, jaké dohody může Chelsea tento měsíc uzavřít, Lampard odpověděl: „Myslím si, že dlouhodobé jsou v tomto období velice obtížné, takže se zajímáme spíše o krátkodobé dohody.“

Cavani je skvělý hráč - hrál jsem proti němu a vždy jsem obdivoval jeho mentalitu a nasazení. Jeho střelecké statistiky mluví samy za sebe. Nejsem si úplně vědom, jaká je situace, takže uvidíme.“

„Je to zkušený hráč, ale je tu i mnoho jiných hráčů,“ dodal Lampard. „Máme mladý kádr, takže možnosti přivést do týmu zkušenosti bych se nebránil. Někdy mladí hráči potřebují trochu pomoci.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Však ten jde do united stejně jako tam šel bruno fernandes... Počkat.. Vlastně nešel Smajlík 3 Smajlík 2

vladcevesmiru1

Tvle to je článek o Chelsea a ty do toho stejně najebeš United. To není normální víš to?

AVSuvorov
peeko83 - 22.01. Odpovědět

Dost lidí má nějakou obsesi. Někdo ji holt má v konkrétním fotbalovém klubu. Na zdejším portálu není sám, kdo nás tím obšťastňuje.

peeko83
peeko83 - 22.01. Odpovědět

Ale má pravdu, předsedo. S přestupem do MU je spojován kdekdo, ale málokdo tam přestoupí. Chvílemi mi to přijde jak v Kocourkově.

peeko83

Spíš by potřebovali pořádný křídlo než hroťáka...

Messi777

Potřebujeme křídlo i hroťáka. Tammy to sám neutáhne a když nastoupí Batshuayi tak je to tragédie.

MaraHCFC

Atletico podle mě pro něj lepší volba

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články